| AmMultipleÎntrebari a întrebat:

DAU FUNDA! Prima intrebare pe contul asta. Penisul meu are erectii normale dar, vreau o tehnica pentru o erectie instanta, va rog. Adica, in loc sa mi se scoale treptat, dintr-un motiv evident, vreau sa am erectie in 30 secunde, maxim 1 minut, fata de momentul in care vreau sa se intample (mentionez ca nu prin masturbare, maxim sa mi-o ating). Sper ca intelegeti la ce ma refer. Daca stiti cum sau vreun articol real legat de asta, va rog spuneti-mi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asemenea tehnici, exista experinta proprie, prin care te inveti singur sa te stapanesti si sa te exciti instantaneu sau cu ajutor. Asta le descoperi singurel, in timp, exersand, ca fiecare-i diferit si ceea ce excita pe unul, nu excita pe altul.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Braaaaavo! Vrei si adresa mea?

| darrio2007 a răspuns:

Doua fire de cupru conectate la cea mai apropiata priză.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista asa ceva. rolling on the floor Penisul intra in erectie de regula in decurs de cateva secunde, timpul de reactie fiind in concordanta si in functie de intensitatea cu care actioneza factorul excitant asupra creierului.

| Mosotti a răspuns:

E f simplu, daca este un factor puternic excitant ai erectie in 30 de secunde, iti zic din propria experienta, am avut si mai rapid! Depinde de factorul excitant. Poate ai anumit tip de fete fizic care te excita puternic, sau ai niste fantezii, niste situatii care doar cand te gandesti la ele se ridica fulgerator. Se pare ca in situatia ta nu ai avut asa factor care te excita la culme, trebuie sa-l descoperi! Vai de capul meu..cand ma gandesc la fata care ma atrage f tare, la fete cu tipicul ala, e nenorocire. Cand imi place doar asa si asa, si eu am erectie mai lenta.