| denissita_6892 a întrebat:

Dau funda.suntem la sfarsitul lui august.problema mea nu a luat sfarsit.problema inlegatura ca am o relatie cu nepotul meu. s asta din mai. si in toata tampenia extrem de frumoasa observ ceva ciudat la nepotul meu.de cativa ani lucreaza cu sotul meu cot la cot.au plecat amandoi afara sau intors amandoi. unde lucreaza el lucreaza si al meu.de o luna incoace nepotul incepe sa mi dea fiori.in sensul ca vrea sa l intreaca pe al mai in toate. si cand facem sex ma intreaba care i mai bun sau ii place sa stie el tot despre mine si intodeauna de cand suntem impreuna el e curios dupa ce am niste discutii cu al meu daca e adevarat. ma intreaba daca intr adevar sotul meu are dreptate.si multe multe alte detalii. mi se pare mie sau el a devenit obsedat, ce se intampla cu nepotul meu? voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| adryana_6040 a răspuns:

Nu sunt in masura sa te judec numai tu sti cat ai suferit dar trebuie sa alegi ce e bine pentru tine si sa te gandesti la copil.

5 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Doamne.femeie ai barbat acasa...ce iti trebuie nepotu`:O?

| bia0000 a răspuns:

Sa ti lasi nepotul in pace ca esti femeie maritata!

| express11 a răspuns:

F.b.,trageti-o cu toata familia! macar sunteti in familie, ca trogloditii!

| SexyLady_4659 a răspuns:

Eu cred ca nici nepotul tau nu e normal dar nici tu nu esti prea mult daca ajungi sa faci sex cu el. Sa ajungi sa faci sex cu altcineva decat el. Deaceea cred ca se comporta anormal. Daca ar fi avut o relatie normala cu o fata care nu ar fi fost casatorita nu poate nu ar mai fi asa.

| Block240 a răspuns:

Incest! Si mai esti cu curva ca esti maritata! wtf?