| angelinthedark a întrebat:

Dau funditahappy...am facut dragoste cu prietenul meu daca pot spune asa ca nu a dus pana la bun sfarsit totul ca m-a durut, dar am tot incercat noi si desi nu m-a penetrat, am avut orgasm si mi-a curs un lichid transparent care am auzit ca e o secretie care curge atunci cand fata se excita. Dar m-am udat tare si m-am cam speriat, prietenul meu mi-a adus servetele sa ma sterg ca eu i-am cerut, el a zis ca ma sterge el dar nu am vrut eu sa il las sa ma stearga, m-am sters eu si apoi am mai incercat odata si a impins mai tare, m-a durut iar dar nu mi-a curs sange deloc, doar cand am facut lipsa mica am vazut putin sange, dar foarte foarte putin, oare m-a dezvirginat? Adevarul e ca desi cand a impins penisul m-a durut, dar asa cand baga numai putin ma simteam bine si am avut orgasm, scuze daca nu e un limbaj tocmai adecvat dar va spun cum s-a intamplat...acum nu stiu ce sa cred? Nu a reusit sa imi bage penisul foarte tare ca m-a durut si sange am avut putin de tot, dar chiar a 2-a zi mi-a venit menstruatia, oare mai sunt virgina?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, numai esti virgina. 20% din fete nu sangereaza la dezvirginare. Altele cam 40% sangereaza doar o picatura foarte foarte mica.

| mihaela_7915 a răspuns:

Eu zic sa mai incerci.sh fii mai deschisa cu el. vb in timp ce faceti dragoste.asa poti afla mai mte. puteti afla mte desp voi. daca aveti un dialog in timpul actului.bafta.aaaaa sh aveti grija.protejati-va.ca e important.

| eugem35 a răspuns:

Pai daca a curs sange inseamna ca s-a rupt himenul dar nu in totalitate si daca ai avut orgasm este bine, mai ales daca a intrat banuesc ca ai simtito inauntru ca dac nu a intrat suficient si nu a rupt himenul s-ar putea sa fi virgina mai incearca odata cu iubitu tau si faceti dragoste si un prleudiu bun si pote intra cum trebuie

| vyo a răspuns:

Mai incearca o data si ai sa vezi atunci daca mai esti virgina sau nu.

| blablablaa a răspuns:

Daca ai avut contact sexual nu mai esti virgina.