| angelinthedark a întrebat:

Dau funditahappy...deci nu m-am gandit niciodata ca prietenul meu va fi asa, nu ma asteptam.Adica mereu am zis ca nu ma iubeste si aveam indoieli in privinta lui, tot imi cerea sa facem dragoste, eu atunci nu aveam incredere in el si ziceam ca sigur isi va bate joc de mine si ma va lasa.Credeam ca daca voi face dragoste cu el va fi aiurea si se va purta urat cu mine apoi si ca nu va fi asa cum trebuie, mereu l-am catalogat ca fiind un baiat care nu stie sa iubeasca.Nu stiu, am zis ca hai sa risc pentru el sa o fac din iubire.DEci nu imi vine sa cred cum a fost... el s-a purtat fffff frumos, adica nu m-a fortat, a fost tandru, ma facea sa ma simt iubita, ma incuraja, apoi dupa ce am facut-o, nu stiu parca mai frumos e cu mine, adica ma respecta, intr-una ma alinta, ma ia in brate, ma saruta, inainte facea asa dar nu chiar ca acum, imi zice vorbe dulci, ne vedem des, desi am incercat de cateva ori sa o face si nu demult am facut-o pe bune, nu stiu, eu mereu m-am speriat ca stiam ca unele fete au ramas cu buza umflata dupa ce au facut dragoste cu pr lor.Acum nu stiu ce sa cred, eu tot am indoieli, am facut-o o data dar daca dupa aia ma va lasa dupa cateva partide dupa ce se va satura de mine, oare chiar ma iubeste?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu eşti sigură pe tine şi nici pe el nu-l cunoşti destul de bine.
Rezolvă aceste 2 probleme şi vei ştii ce şi cum!
Pa, pa.

| Anemona a răspuns:

Daca spui ca a fost asa e foarte bine, inseamna ca el chiar te iubeste.Insa, fii foarte atenta.nu te lasa dominata de el niciodata.Acum tot ai facut-olaughingnu mai poti da inapoi momentul.asa ca nu mai e o chestie asa nasoala.probabil ca nu veti fi impreuna pana la adanci batranete da o relatie de lunga durata o vad:*:* mult mult succes

| dydy22 a răspuns:

Frumos din partea lui dar cu timpul sa nu vrea ceva nou, si nu ti-as dori cunosc cazuri, ai grija si bafta in continuare si sa fiu iubita si pretuita

| mihaela_7915 a răspuns:

Asta e riscu...asa suntem noi fetee daca iubim riscam.acum dupa parerea mea trebuie sa nu fii nici stresanta cu el dar nici ff liber sa n il lasi.sh sa nu faceti dragoste nmai cand vrea el.pentru ca asa va vedea ca poate face c vrea cu tine sh poate v-a incepe sa isi bata joc.De cand stati impreuna? Iti doresc sa fie bine sa nu ai surprize neplacute.mai vb ai grija d tine. sper ca ti-am fost de ajutor.

| allyssa a răspuns:

Daca nu te-a parasit pana acum inseamna ca simte ceva pentru tine si a fost ceva special si pentru el, nu crezi? daca tu spui ca alte fete au fost parasite dupa prima partida iar prietenul tau nu te-a parasit si in plus s-a purtat frumos cu tine si inca se poarta.Ar trebui sa ai incredere in el ca poate te iubeste dar nu stie sa arate asta sau se teme sa-ti arate ce simte. daca tu consideri ca nu simte nimic pentru. tine si doar te foloseste mai bine inchei relatie. sper ca ti-am fost de folos kiss

| bombonik31 a răspuns:

Nu ai specificat cati ani are el, si e f important:p Dupa cum ai povestit tu pare sa te iubeasca:p

Răspuns utilizator avertizat
| Djoe a răspuns:

Daca te iubeste.nu te va lasa numai dupa cateva partide, va incepe sa tina si mai mult la tine, sa te pretuiasca, veti fi mult timp impreuna daca relatia va parcurge bine, poate te iubeste, daca nu tear iubi nu sar fi purtat asa cum spui tu, iti zic sa lesi astfel sa parcurga lucrurile.totul depinde de tine... bafta happy