| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita.nu mai pot de tristetesad, asta din cauza prietenului meu.Eu mi-a spus mie ca nu merge in centru la ruga, atunci eu am zis ca nu merg nici eu daca el nu merge.am zis ca mai bine stau si eu acs daca si el sta, si am zis ca ne intalnim fiind duminica.si ce credeti? am asteptat sa ma sune si nu m-a sunat deloc si eu ca fraiera am stat acs si abia seara la 22 ma suna si a vn dupa mine m-a luat la el si am vb. el ce credeti? a fost in centru fara minecrying, deci nu mai pot cat am plans, eu am stat acs ca am zis ca sta si el si el a mers cu sora lui si cumnatu lui si pe mine nu m-a luat, iar eu am stat inchisa in casa.am vb cu el si era beat...sad, am inceput sa plang si el atunci tot ma lua in brate, ma saruta, imi zicea ca sunt viata lui ca ma iubeste si a inventat repede scuza ca el de fapt nu s-a dus sa se distreze ca a mers ca a avut de rezvolvat ceva cu unu cu care avea el problema. bine ca oricum nu ma intereseaza asta, putea macar sa ma sune sa stiu si eu de el, dar el nimic.atunci tot imi zicea sa nu mai plang si a jurat pe mormantul lui taicasu ca ma iubeste si taicasu e mort, mi-a aratat mereu ca ma iubeste si mereu ma suna de 20 de ori pe zi dar ieri nusad, si asa nu am mai putut de nervi, el tot ma lua in brate, una alta si a vrut sa facem dragoste, nu am vrut si atunci mi-a facut sex oral mie si apoi nu a mai facut nimic...am vb cu el azi dar tot suparata sunt pe el, voi ce credsti? merita sa il iert pentru ce mi-a facut, ce sa fac, ce parere aveti de ceea ce mi-a facut?

Răspuns Câştigător
| stresu a răspuns:

Uitandu-ma asa ca omul prin precedentele tale intrebari (iti retinusem numele de utilizator) nu ma pot abtine sa nu iti zic asa vreo cateva chestii.
Acum inca ma intreb daca chiar ai o relatie pe bune sau ai inventat un partener si ne intrebi de el (ca nu stiu zau ce barbat sanatos la cap ar accepta atatea).
Pornind de la premisa ca e adevarat ce povestesti eu nu stiu zau cum de nu a intrat omul la Socola. Serios, tu te gandesti vreodata la el ca la un OM care are viata, nevoi, placeri, etc, sau e doar jucaria care iti face poftele?
Te gandesti numai la tine, poate crezi ca tii la el, dar de iubit nu il iubesti sigur si astepti totul la picioare. Spre binele lui va fugi rapid si nu se va mai intoarce. Nu am nimic cu tine dar daca nu iti schimbi atitudinea rapid, ca sa intelegi ca omul are viata si in afara relatiei cu tine si ca uneori poate mai are si treaba, il pierzi sigur.
Asta e, uneori partenerii pleaca, mai uita sa dea mesaj saua u nevoie de ceva spatiu, mai si beau la o ocazie ca sunt oameni (si cat nu se poartta urat nu ai ce reprosa), mai stau cu rudele, etc.
Cel putin faza cu juratul pe mormant mi se pare dusa la extrem; eu nu acceptam sa se ajunga asa de departe si nici nu chinuiam omul. Nu il vrei, da-i libertate totala, adica lasa-l, iar tu mai stai singura ca sigur nu esti suficient de matura sa ai o relatie.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu as putea accepta ca bea pana se imbata. In rest, mi se par chestii minore, la care nu m-as gandi nici o clipa.

| TąNyą a răspuns:

Eu zic ca se mai intampla... iarta-l spune-i ca totusi te-a deranjat putea sa-ti dea macar un mesaj sa stii de el sa nu te ingrijorezi atata si sa stai toata ziua in casa crezand ca el a patit ceva de nu te mai suna. Eu zic ca te iubeste daca ti-a demonstrat de atatea ori. Deci vorbeste cu el despre asta. si sper sa fie totu' Ok. Bafta

| Just a kid a răspuns:

Nu prea is de acord cu ce a facut. dar daca tia dem de atatea ori ca te iub ai putea sal ierti. da vb frt serios cu el si zii ca tea deranjat ca nu ti-a zis ce face si ca a sunat asa tarziu si sa nu se mai repete a nu vei mai fi asa ingaduitoare.

| rebb a răspuns:

~4 cuvinte : you are too spoiled!

| ♥ Bugs Bunny ♥ a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il ierti daca intr-adevar crezi ca tine la tine si daca a jurat pe mormantul lu tatal lui ca te iubeste frate cel mai bine ar fi sa il ieri mai greseste omult ce uh nu iai gresit niciodata poate a avut ceva d rezolvat