| Xanor a întrebat:

De ce baiatul trebuie sa o intretina pe fata? Cu ce a gresit?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Dar cine te oblige? in ziua de azi multe femei se intretin singure,au banii lor si nu depind de barbati, asta era inainte cand se faceau nunti aranjate iar femeia era o masina de facut copii, servitoare in casa, obiect sexual pentru barbat si jucau teatru, tu vb de piticoance, pai bravo lor, ele ofera vaginul lor pentru bani barbatilor care vor asta

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca barbatul reprezinta atat capul cat si ''stalpul'' pe care se bazeaza relatia de cuplu/familie, de cand e lumea si pamantul. big grin

| Sofer a răspuns:

Un barbat adevarat isi intretine printesa mofturoasa rolling on the floor. Printesa pe care o voi avea trebuie sa munceasca.

| Goete a răspuns:

Uite cine vorbeste... cand pe tine te intretine mama

| Xanor explică (pentru Goete):

Sati trag la **** si sa ma pis pe tine sati iau toata familiaqa in **** si sa muriti de cancer ciori proaste firati dracul

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Fratele meu tu nu ai obligatia sa o intreti pe ea nu uita ce iti spun e democratie, tu o poti intretine pe ea numai in cazul in care ea nu are servici. De ce? simplu nu ii place munca, e putoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa se face de cand e lumea. Femeia statea acasa cu copiii, facea mancare si curat. Barbatul aducea cele necesare in casa. Este gandirea ca femeia trebuie ajutata, fiind mai firava si neajutoarata. Barbatii sa se dea mai cocosi fac tot ce pot pentru a impresiona femeia.

| plantezridichi a răspuns:

Ai auzit noutățile? De când cu Primul Război Mondial femeile au început sa își ia serviciu și sa câștige și singure bani.