| anonim_4396 a întrebat:

Dc nu imi merge yahoo'ul? Imi zice ceva de internet si mi-a zis o fata ca a intrat undeva si a rezolvat ceva de o coneziune ea are net din fir eu am net stick ce sa fac funda va rog ajutati-mapuppy dog eyes multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mandark a răspuns:

‎1. Intră în mess
2. În stânga sus, dă click pe "Messenger" > "Connection preferences"
3. Acolo selectezi Connection via proxy si dupa HTTP proxy funda?

3 răspunsuri:
| ZeroZahar a răspuns:

Nu esti singurul, stai linistit! Toata lumea s`a consumat din cauza asta, dar acum a revenit la normal.

| LuluRawrr a răspuns:

Nu merge la multi. nici mie. dar acum merge=]]

| angellllllll a răspuns:

`. a picat messenger`ul.in toata tara`!`happy.`