| Xanor a întrebat:

De ce sunt atras doar de picioarele femeii? Nu ma intereseaza alta parte a corpului.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un fetish pentru picioare, altii au pentru gat sau maini. Este normal. Pe mine de exemplu ma intereseaza forma fetei, ochii in special.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Fundu sanii nu te atrage? Pe mine trebuie sa ma atraga fizic.

| Goete a răspuns:

Pentru ca vrei sa fii calcat in picioare de o femeie, asa cum te calca in picioare mama ta si te controleaza si nubte lasa sa te uiti nici la porno, precum te-ai plans in alta intrebare.
Dar spyi "picioarele femeii" - deci nu a femeilor, ci a unei femei, a "femeii" - poate o fi chiar mama ta?