| anonim_4396 a întrebat:

De 1 luna o fata se tot tine de mine, sa stau cu ea. E frumoasa. alea alea. Dar problema mea (cam ciudata) e ca, evit sa stau cu ea pentru ca nu am mai sarutat. Iar ea a mai avut iubiti. Si na. mi-e frica.
Ajutati-ma cu niste sfaturi... ceva... Ca nu stiu sa sarut straight face Decat asta ma impiedica sa stau cu ea.

Răspuns Câştigător
| 0IoAnA0 a răspuns:

Daca vei merge pe ideea asta toata viata poate o sa mori chiar virgin(sorry ca am zis-o)...deci treci peste. daca ea e fata de treaba nu conteaza k tu nu te-ai mai sarutat pana acum...de exemplu la primul vostru sarut o faci normal si cat mai dulce posibil k ea sa inteleaga k esti mai romantic nu k nu stii sa saruti. si dupa las-o pe ea sa conduca.bafta!happy

5 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

"Nu stiu sa sarut"! E imposibil! Oricine stie. E instinctiv sa saruti. Nu trebuie sa te straduiesti prea tare, doar te lasi implins de instincte si totul o sa iasa bine. Si nu incerca sa ii pui mana peste tot ca nu ai de unde sa stii daca ii place sau nu. Sa nu zica dupa ca esti vreun obsedat.

| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut,

Daca te place si tu o placi pe ea ...sarut-o ca nu o sa iti reproseze nimic daca te place. Daca iti e rusine in public du-te undeva intr-un loc mai retras.Pe parcurs o sa exersezi cu ea big grin.bafta happy

| Originalone a răspuns:

Incerci si tu sa o pipai cand o saruti.
O iei usor.
Ii bagi mana la mijloc o pipai pe fund,o prinzi de sani.
Ca asa le place la femei.
Cand le duci la pat fii unpic pervers cu ele,ca sa nu fie plictiseala.
Te uiti si tu la o telenovela, vezi cum se saruta aia, apoi un film porno vezi cum se pipaie.
Si asa procedezi si tu si usor inveti.

| trăncănici a răspuns:

Dacă-ţi place de ea,te încadrezi tu într-un fel în normele romantice! Important e să nu fi prea rapid în mişcări. Dacă tipa e genul romantic(ca toate femeile dealtfel),iar tu o iei bădărăneşte, o şochezi! Nu-i băga limba-n gură direct, las-o pe ea să se ocupe de acadeaua ta!

| JerkingOffMaster a răspuns:

@ Originalone : este cel mai stupid raspuns care l-am vazut vreodata pe TPU.ro. sincer. laughing