| brokxy a întrebat:

De ajun de Craciun ma ignora iubitul meu crying Posteaza pe Facebook exact cand ii dau eu mesaj nici seen nu imi da. Nici nu se uita la mesaj.Plus e din alta tara si asa facea mereu de sarbatori ma ignora uneori...e online si nici un chef sa vorbeasca cu mine.Se merita sa dau vreo 600-800 euro sa merg cu avionul sa il vad?(la anul) Voi ce ziceti broken heart

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Clar nu. Dar tie iti da motiv de ce face chestia asta? Poate e suparat pe tine sau ceva.

| MarianWLF a răspuns:

O relatie la distanta e o tortura atat fizica cat si psihica parerea mea.

| RAY a răspuns:

Jale,drama,am sa ma îmbăt in noaptea asta de tristetea ta, de banii aia isi cumperi mai bine haine isi faci o coafura si poate te alegi cu un milionar

| Catrice a răspuns:

Crezi ca o sa mai fiți împreună la anul? laughing

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Dar ma ofer eu daca imparte cu mine EURO

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

E sărăcie în lume! Zi mersi dacă primești 5 lei rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

5 ron si o noapte fierbinte

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Sigur!
În pădure, aduni surcele și faci un foc. Te așezi în fata lui la mai obțin de 30 cm și sa vezi ce te înfierbânți!

| Andreeush a răspuns:

Ignora-l si tu. De ce nu iti cauti pe.cineva care sa te aprecieze?

| SG1995 a răspuns:

Poate în țara lui e o tradiție să-și ignore iubita de sărbători. laughing
Dacă zici că te ignori de fiecare de sărbători, iar după nu are treabă. Sau i-a murit cineva apropriat și perioada asta nu e una funny pentru el.

| GirlOnline81 a răspuns:

Cand cineva te ignora ca si cand nu existi, crede-l. Pentru el esti invizibila.

| Felissa13Eden a răspuns:

Am trecut prin aceeasi situatie laughing))
Nu il mai baga in seama, daca iti scrie, lasa-l in pace, nu ii raspunde.O sa fie naspa la inceput, dar te obisnuiesti cu timpul.
Nu merita o relatie cu un tip care nu iti ofera atentie in momentele importante.
Ia-ti ceva dragut de banii aia, is multi totusi, te intolesti ca lumea laughing

| Wordofthat999999 a răspuns:

Stai linistita, nu te mai consuma pentru o persoana care te trateaza asa cu indiferenta. Stiu ca suferi dar impacate cu situatia asta ca altceva n.ai ce sa schimbi daca el este "ocupat" si nu esti importanta pentru el. Oricat de mult l.ai iubi si el nu te mai iubeste n.are rost sa te chinui in continuare. Ca sa uiti si sa iti mai reduci din tristete ocupati mintea cu ceva, gaseste o ocupatie de ex un film fain, serial o activitate care sa iti placa si sa iti distraga atentia in asa fel sa nu te mai gandesti la el si fii mai indiferenta nu te arunca repede in bratele unei persoane care are atitudinea asta. Poti sa ii lasi un mesaj si sa-i explici nemultumirea ta decat sa mai chinuiti relatia in confitiile astea, iar banii nu.i arunca asa ca nu merita si mergi la shopping.

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Daca te ignora e clar ca nu merita laughing Eu nu ma bag dar cred ca are pe altcinevawinking