| y a întrebat:

De cand a inceput scoala sunt cu un tip.eu la inceput chiar il placeam.si stiam ca si el ma place dar acum el imi zice ca tine enorm la mine si etc dar eu nu simt mai mult decat un simplu placut pentru el.initial am vrut sa ma despart de el inainte ca relatia sa devina prea serioasa dar imi era frica sa nu regret dupa. El e gen.'disperat' dupa mine dar nu ma sufoca cel putin nu foarte tare. dar nu stiu daca sa mai raman cu el sau nu.Anyhelp?happy

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai daca tu nu stii ce e mai bine pentru tine si sa iei hotarari pentru binele tau atunci cine?

| aliyna a răspuns:

Daca nu vrei sa fii cu el, discuta cu dansul si spune-i exact ceea ce simti pentru el, nu lasa ca "relatia"sa devina prea serioasa si mai apoi sa aveti de suferit amandoi.