| cookie93 a întrebat:

De care v-a plac? fetele cu forme(plinute nu grase)sau cele slabe?

4 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

Fiecare persoana are propriile gusturi! Deci daca mie imi place de o persoana grasuta, altuia i se pare disgratioasa si invers.
un singur lucru conteaza fiecare persoana este frumoasa in felul ei, iar pentru fiecare dintre noi exista undeva in lumea asta o jumatate in ochii careia frumuseatea noastra este inegalabila.

| bodysun a răspuns:

Intre slabe si plinute laughing

| Cosmin1992 a răspuns:

Oricare dintre ele. Nici macar nu tin sa fie o regina a frumusetii.Imi pasa sa aiba o personalitate care sa imi placa, sa fie o persoana fata de care sa ma simt atras, si sa imi faca placere numai faptul ca o vad. P.s tine minte frumusetea nu e tot, eu pot sa am orice fata vreau, dar asta e = 0 daca ea e frumoasa dar in rest varza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru aventuri baietii aleg fete slabe, dar s-a dovedit ca isi aleg sotii mai plinute.