| AlexXx1 a întrebat:

De cate ori pe zi ca masturbati si cati ani aveti?

5 răspunsuri:
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Odata pe saptamana la ocazii iar normal 1 la 2 saptamini si am 13 ani

| RxTx a răspuns:

Cand o sa fiti cu o femeie o sa ejaculati in 15 secunde
daca va tot masturbati
incercati sa folositi femei adevarate!

| atentat a răspuns:

Aia fratii mei frecati lampa daca o aveti prea mare de la masturbare abundenta intrerupe cresterea penisului sa se mai dezvolte cum trebuie

| sorin12 a răspuns:

Am 14 ani si cand ma apuca pur si simplu o fac... 1-2-3-4laughing cand cum ma apucalaughing

| alicebella a răspuns:

Vai de viata mea ce intrebare...adica saracii de voi sunteti mai singurei si ...va masturbati mai asteptati ca mai aveti de trait inca de 6-7-8 ori mai mult
laughing