| Anonimic a întrebat:

De câte ori pe zi va masturbati?

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cum era aia..."dimineata cand ma scol, bag o laba de control, iar seara la culcare, una de verificare"?

| doctorandus a răspuns:

Emilian65 minte. A declarat deja ca dupa masturbare isi sterge sperma cu servetele. Mortu' de la groapa nu se mai intoarce.

| Emilian65 a răspuns:

Niciodata.

| Iunicu a răspuns:

De câte ori impune situația.
Uneori chiar și cei căsătoriți recurg la varianta asta din diferite motive.

| Admiraljoker a răspuns:

De două ori

| Badpornyy a răspuns:

Ca să fiu sincer de câteva zile am făcut și de 3-4 ori pentru că am dat de un site porno tare de tot

| Anonimic explică (pentru Badpornyy):

Ce site?

| Badpornyy a răspuns (pentru Anonimic):

Hunt 4k. E vorba despre niște bărbați cu camera care merg pe strada căutând o pereche. S-ar supune (in toate videoclipurile aproape) că ei ar avea nevoie de ajutor financiar. Omul cu camera decide sa îi ajute în schimbul la o partida de sex cu prietena băiatului, la început ei refuză, dar după își dau seama că e singura soluție pentru a ieși din problemele cu banii. După ce accepta, omul îi duce la un apartament sau într-un loc, și băiatul trebuie sa stea de față când bărbatul cu camera o f**** pe prietena lui. Este totul regizat pentru că toți sunt actori îți dai seama dar e bine să te pui în situație pentru că asta cel puțin pe mine mă excită, când băiatul trebuie sa se uite disperat la iubita sa care geme de plăcere, care uita aproape că are iubit de fata cu el.
Îți recomand să cauti "Hunt 4k full complete videos", și să cauți pe site-ul latestporn.com pentru că o să îți apara videoclipurile întregi (între 40 - 42 mins).

| Ardamax69 a răspuns:

Daca am timp mult deloc

| Serket a răspuns:

Când nu mă ocup de alte chestii, o fac și de 6x/zi.