| codrin29boss a întrebat:

De cate ori trebuie sa faci sex pentru ca partenera ta sa ramana insarcinata?

7 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Pai daca te termini doar in afara ei, mult si bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

O singura data... daca e atunci cand trebuie si cum trebuie

| Emilian65 a răspuns:

Poate sa ramana in urma primului contact sexual sau poate sa ramana dupa mai multe contacte sexuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O dată și bine.

| mentholinks a răspuns (pentru anonim_4396):

Si la timpul potrivit, in perioada aceea fertila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pune problema "de cate ori", ci "cat de mult". O bagi si dai acolo pana cand simti ca se formeaza copilul inauntru. Cand simti ca tu o bagi in vagin si cineva dinauntru iti face oral, poti fi sigur ca a ramas insarcinata.

| Negoiu a răspuns:

Trebuie să fii Mafalda să poţi răspunde la această întrebare! Între o dată şi câteva mii de ori!