| sweetgirl_7893 a întrebat:

De cate ori va masturbati pe zi? Eu o data dar searatongue

Răspuns Câştigător
| Nik a răspuns:

Dupamasa de 2 ori sau 1 data depinde cand se duce vecina la buda

14 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Asa ti-a prescris medicul? laughing

| Narfundo a răspuns:

Nu vreau sa mai aud. masturbare=pacatuit.Gata mi-a distrus deja viata nu vreau sa mai aud!

| unione a răspuns:

Vyorel, avatarul te reprezinta frate

| εїз a răspuns:

Nu mi se pare o întrebare prea bună pentru o fată, dar îţi voi răspunde, nu mă masturbez, mă masturbam cînd eram mai mic, acum am prietenă, nu. mi mai trebuie.
Baftă!

| HelpBoy a răspuns:

Nu te mai masturba te rezolv eu oricand.
Sa vezi ca dupa aia ma cauti cu salteaua dupa tine.

| vasiledumitru a răspuns:

Eu cred ca tu nu esti fericita, de aia te masturbezi, incerci sa cauti fericirea dar de fapt pacatuind te desparti de fericire.

| Bab a răspuns:

Nu am nevoie de asa ceva am prieten

| Mihaitsa22 a răspuns:

Dai fundita daca-ti spun?batting eyelashes

| hax0r a răspuns:

Lol wtf. haha

| midas92 a răspuns:

Zilinic laughing

| Nik a răspuns:

Dupamasa de 2 ori sau 1 data depinde cand se duce vecina la buda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu ma masturbez de 3 ori pe zi si anume: dimineata, la pranz si seara. cateodata de 4 ori, mai bag o data si la supliment. laughing

| sweetgirl_7893 explică:

Non stop lolbig grin

| sweetgirl_7893 explică:

Lol ce raspunsuri:p Asta e idul lui varamiabig grinAm intrat pe el sa pun asa mai multe intrebari dar daca afla...sunt moaarta sa nu-i spunetiT_T plsbig grin