| SaveDarkArt a întrebat:

De cateva zile il tot suna cineva pe tata cu privat..stim cine este persoana respectiva..si na..ca sa "scapam" de omu' ala retardat si fara viata i-am adaugat numarul la filtrare apeluri. Ca sa vedem daca functioneaza am facut un experiment cu nr surorii mele, am adaugat-o in agenta tatalui meu la filtrare apeluri si apoi de pe telefonul ei l-am sunat cu privat sa vedem ce se intampla...a fost ok, nu a sunat...adica robotul a spus ca abon. x nu este disponibil si tatal meu a primit doar un mesaj si nu a fost deranjat cu un apel..pana aici era ok, macar nu era stresat cu apeluri si erau niste cacaturi de mesaje in care scria ca a primit un apel cu nr privat. In fine. cert e ca acum( tot tipu suna..nu e alt nr si nici de pe alt nr nu suna, tot ala e) telefonul suna, nu mai primeste mesaj.
DE CE? nu stiu cat de bine am explicat..raspunde-ti-mi va rog...si am verificat din nou cu nr surorii mele si acum suna..de ce pana acum primea mesaje? adica prima data a fost ok..acuma suna. Cum dracu vine asta?
SCUZATI categoria.
Vreau si eu niste rasp serioase fara mistouri ieftine..va rog, multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Pentru ca nu suna acel om, e altul ca altfel daca l-ai baga la respins si ar fi ala nu ar suna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu mai sune respectivul mergi cu tatal tau sa depuna o plangere la politie iar ceea ce ti-a raspuns lauramroxy este foarte bine

| lauraroxi a răspuns:

Verifica daca nu cumva a fost dezactivata blocarea apelurilor private!