| RAY a întrebat:

De cateva zile ma simt naspa ca mi-am batut joc de o fata si regret asta, as vrea sa pot face ceva, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| cflori a răspuns:

Pai si ce mai astepti?!
Ai fost badaran, se mai intampla.
Fugi si cere-i iertare ca asa e normal.
In rest..invata din experiente, invata cum sa te porti cu fetele, ai sa fi apreciat pentru asta pe viitor.
Baftahappy!

20 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Pai,fa-o sa te ierte!
Cumpara-i un cadou si cereti scuze si spune-i ca nu se va mai repeta!

| Anonima264 a răspuns:

Dar daca tiai batut joc din ea s-ar putea sa nu te ierte din prima!

| RAY explică (pentru Anonima264):

Macar sa nu ma urasca

| Anonima264 a răspuns (pentru RAY):

Dar acum depinde si cum tiai batut joc de ea!

| RAY explică (pentru Anonima264):

Nu am fost impreuna doar ca amicii

| Anonima264 a răspuns (pentru RAY):

Nu ma refer daca ati fost impreuna, dar ma refer ca depinde cum tiai batut joc de ea!
Poate daca imi spui caut o solutie sa te ajut!

| RAY explică (pentru Anonima264):

Nu stiu ce sa spun ne intelegem, glumim dar ne certam din orice

| Anonima264 a răspuns (pentru RAY):

Wow!
Nu prea pare sa iti fie chiar prietena!
Adica am si eu un prieten cu care tot ne certam din absolut orice!

| Anonima264 a răspuns (pentru RAY):

Desi incercati sa nu va mai certati din orice!

| RAY explică (pentru Anonima264):

Ce s-a intamplat? sunt eu prea gelos eu as vrea o fata sa fie doar a mea

| RAY explică (pentru Anonima264):

Mi-a dat ignore, mi-a spus adio, as mai incerca sa vb cu ea dar iar cred ca o sa ne despartim, ciudat e ca dupa ea simt un dor

| Anonima264 a răspuns (pentru RAY):

Nu,nu esti prea gelos!

| RAY explică (pentru Anonima264):

Crezi ca nu? poate ai dreptate, imi pare rau ca ma urate asta ma doare

| Anonima264 a răspuns (pentru RAY):

Desi probabil o parte din vina iti apartine si tie ca nu are cum numai ea sa greseasca!
Ar trebui sa ii ceri scuze deoarece n-are cum numai ea sa fie devina!

| Anonima264 a răspuns (pentru RAY):

Imi pare rau!
Uite cum sa faci, cere-i scuze pana cand le accepta!

| RAY explică (pentru Anonima264):

Da stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul le va rezolva pe toate laughing rolling on the floor Acel timp care te stresa adineauri pe la alta categorie.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Firar naibi de timp, fug de el dau de el

| Anonima264 a răspuns (pentru RAY):

Daca va mai certati asa o sa ajungeti sa nu mai fiti amici!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor