| mona1mi a întrebat:

De cateva zile mi-au aparut un fel de bilute mici pe fosa vestibulara si labie, nu stiu de la ce ar putea fi, tin sa mentionez ca ultimul contact sexual a fost doua luni in urma, in luna aceasta menstruatia me-a venit pe 18.02 cu intarziere de 7 zile

3 răspunsuri:
| Kira5854 a răspuns:

Un medic ginecolog cat de rapid, pentru ca nu stii ce ar putea fi. Nu mai amana pentru ca poate fi de la o infectie pana la o ciuperca/ micoza inghinala.

| Alexandra_Medana_1987 a răspuns:

Nu stiu din ce cauza. Poate o infecție ceva. Ar trebui sa mergi la medic

| Alexandra_Medana_1987 a răspuns:

Sau sa faci niște analize ceva