| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile, visez ca ma sarut cu prietenul iubitului meu. Il cunosc de 2 ani, de cand sunt impreuna cu iubitul meu. Arata bine, mereu zambeste cand ma vede, este primul care rade cand mai fac cate o glumita, ba chiar i-a spus iubitului meu ca ii sunt foarte draga, dar nu este absolut nimic mai mult intre mine si acest individ. Nici macar nu vorbesc cu el, decat foarte putin cand suntem impreuna afara. Ce mama naibii vor sa insemne aceste vise si de ce i-a zis ca ii sunt draga? Ma cert continuu cu iubitul meu de atunci pentru ca are banuieli cum ca ne-am intalni pe ascuns...

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poate te-ai indragostit fara sa vrei de el iar noapte subconstientul lucreaza.
Mai bine te-ai tine departe de el daca nu vrei sa te desparti de iubitul tau, plus ca si daca te-ai desparti nu ar fi ok sa fi cu prietenul lui.
Demonstreazai iubitului ca tu pe el il iubesti, si propune-i pentru incredere sa nu va mai intalniti in 3 cu acel baiat.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Te pune la incercare, daca te vei saruta cu el ii va spune iubitului tau.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Poti face rocada; pe ascuns si vezi care-i treba cu visul.winking laughing

| HadesSs a răspuns:

Eu cred ca ai o dorinta interiora si corpul tau il doreste pe al lui iar curand o sa visezi ca te-ai culcat cu el si ati facut multe nebunii.

| gabriielaaa a răspuns:

E din vina ca iti faci tu griji teama ta ca se pote intampla sau ca iubitu tau crede asta, una e sai fii draga alta sa te placa poate ii place firea ta si de vroia mai mult incerca cad erati impreuna iar iubitului tau spune-i ca daca te iubeste si stie cal iubesti ar trebui sa stie ca nul inseli si baieti sau barbati o sa te mai placa doar tu alegi cum ii tratezi si cum iti faci viata.

Răspuns utilizator avertizat
| IvonneBk a răspuns:

Ce varsta aveti?

| dssMaya a răspuns (pentru IvonneBk):

Eu 18, iubitul meu 20 si prietenul lui 19