| andrey910 a întrebat:

De ce 90% dintre fetele de liceu sunt atrase de vagabontii/tiganii liceului care le vorbesc urat si isi bat joc de ele? Am observat ca pentru a avea succes cu fetele in liceu trebuie sa te porti urat cu ele, daca le vorbesti frumos iti v-or spune: Hai sa fim doar prieteni, ceea ce inseamna PA. Pur si simplu nu inteleg cum vine asta...cred ca e o chestie legata de varsta (toate fetele sunt in perioada de pitziponceala)

37 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil sunt trase din diavol de sunt asa, prostia le-a intrat in capul multor minore si la alea majore mai gasesti probleme de acel gen. Oricum nu ai de ce sa te temi pentru ca acei nesimtiti de care zici si pitipoancele care o duc asa de bine in viitor vor arde in flacari cu intensitate maxima.

| LeontinAndrei a răspuns:

Andrei, nu asta este ideea. Pentru a face o fata sa se indragosteasca de tine trebuie sa ii dovedesti ca ai curaj si ca meriti sa fii cu ea. Uite aici un blog unde se vorbeste despre acest subiect mult mai mult si ai toate informatiile necesare pentru a face orice fata sa se indragosteasca de tine. www.scoaladeseductie.ro O seara placuta.

| Adina77 a răspuns:

Le atrage teribilismul, insa cand se vor mai coace vor sti sa aprecieze valorile.O fata trebuie sa treaca cam prin toate, caci nu ai cum sa recunosti desteptul daca n-ai cunoscut prostul inainte.Incet se va sedimenta lista prioritatilor,nu tot ce zboara se mananca. Avea careva o vorba,,pana sa ajungi la Fat Frumos, ai de sarutat multe broaste,,.

Nu dispera, ce-i al tau e pus deoparte.Pana una alta, perfectioneaza-te si mobileaza-ti creierul, caci vei avea nevoie de el.

| DeeaMarry a răspuns:

NU, nu e asa.
Hai sa iti spun cum stau lucrurile din punctul meu de vedere(ca fata).
90% dintre fetele de liceu nu merita atentia unui baiat de treaba, asta e toata filosofia. Restul de 10% au creier, deci stiu ce e mai bine pentru ele. Cauta printre cele 10% o prietena si incearca sa ignori restul de 90%. Mi se pare cat se poate de normal sa trebuiasca sa faci o selectie atunci cand vrei sa cuceresti o fata. Cu cat iti doresti o fata mai asezata, mai cuminte, matura si inteligenta, cu atat mai selectiv va trebui sa fii(si cu atat mai putine fete se vor potrivi cerintelor tale). Insa, de obicei, o astfel de fata nu se cauta, pentru ca o vei cunoaste la momentul potrivit. Degeaba te faci luntre si punte sa o gasesti, daca nu e sa fie.
Deci, rabdare!

| KimBianca a răspuns:

Inseamna ca eu fac parte din ala 10%. Daca unu se poarta urat cu mine poate sa se duca dracului =]].Si nu sunt pitzi =]] eu zic sa fii tu insuti si cauta o fata cuminte nu o pitsi. Nu toate fetele cauta vagabonti. Cauta si tu in restul` de 10%. >big grin

| ghineanamaria a răspuns:

Alea care se uita dupa vagabonti persoane mai mari decat ele cu 6-7 ani etc sunt fete proaste care nu sunt in stare sa aiba o relatie serioasa.Nu au gasit dragostea la baieti si incearca cu toti.Nu vor relatii serioase.Hai sa fim prieteni nu inseamna pa. Unele iubiri se nasc din prieteniiwinking (sa nu uiti asta). Fetele cuminti (mda mda.rare)vor relatii adevarate...nu bazate pe sex sau tampenii.Vor sa fie iubite(in sensul adevarat al cuvantului)sa fie pretuite nu sa fie injurate de oricine.

Sa fim seriosi o fata care ar vrea un iubit adevarat ar sta cu toti vagabontii si tiganii si ar vrea sa fie injurata? Nu prea cred.

| andrey910 explică (pentru ghineanamaria):

Realizez ca acele fete nu vor relatii serioase, dar acele fete arata cel mai bine si sunt cele mai multe, iar ceea ce te surprinde cel mai tare este faptul ca par fete cuminti si inteligente la prima vedere. Am spus "hai sa fim DOAR prieteni" si nu cred ca se mai poate iesi de acolo...

| ghineanamaria a răspuns (pentru andrey910):

Tot ce pot spune e ca:Aparentele inseala!
Acele fete nu merita sa fie iubite...

| andrey910 explică (pentru ghineanamaria):

Mda.ba recunosc chiar ele faptul asta...stiu una.

| ghineanamaria a răspuns (pentru andrey910):

Si eu stiu mai multelaughing
Nu ai ce le face.
Dragostea vine de la sine.
In plus frumusetea lor e trecatoare...caracterul conteaza.
La batranete tot "babe" vor fi si elehappy
Acuma daca te crezi frumos etc etc normal ca vei cauta o fata cuminte si frumoasa dar nu stiu cand vei gasi asa specimenlaughing

| andrey910 explică (pentru ghineanamaria):

Eu vreau sa traiesc viata acum, nu la batranete.

| ghineanamaria a răspuns (pentru andrey910):

Am dat un exemplustraight face
Putea sa imi treaca in cap un accident rutier(dupa sa nu mai arate bine)etc etc

| andrey910 explică (pentru ghineanamaria):

Am inteles.

| ghineanamaria a răspuns (pentru andrey910):

Binehappy

| Scuturici a răspuns:

Fratilor, de ce vorbiti (majoritatea) despre toate fetele. Ma refer ca le bagati pe toate intr-o oala pe care scrie : curve. Lasa, stai tu linistit si nu te mai zbate sa cauti dragostea. Vine ea singura la tine. Ai dreptate, fetele traiesc in generatia pitzi. La mine in scoala 95% sut pitzi si pe restul 5% le-am adus eu la normalitate. Nu te comporta urat cu ele ca mai rau faci big grin Pe mine au incercat sa ma abordeze asa niste baieti si era sa-i castrez laughing Ce naiba, frate? Nu asa impresionezi o fata. Nu-ti mia bate tu cap'sorul cu acele fete ca mai mult de carcasa de aur nu au nimic in creier decat jumataea de neuron cu care abia pot sa lege 2 cuvinte. Sfatul meu e sa stai in banca ta, sa mergi mia departe in viata ca fericirea se gaseste pe parcursul vietii nu apare deodata tongue. Hai, succes tongue

| andrey910 explică (pentru Scuturici):

Nu le-am catalogat pe toate drept curve. Dar exact acelasi lucru ai spus si tu 95% pitzi. Si nu sunt de acord sa stau in banca mea ca nu imi cade o fata din cer.

| Scuturici a răspuns (pentru andrey910):

Nu ai de unde sa stiiwinking

| xScarlet a răspuns:

Şi de ce te oftici? Fetele de liceu sunt prostuţe, şi ţi-o zice o fată de liceu! Poate ele cred că vor să fie cu un tip 'rău', dar o să regrete mai devreme sau mai târziu. Dacă stai să observi, relaţiile de genul nu durează mult, şi tot tipii de treabă au cele mai ok relaţii.

| FCBayernMunchen a răspuns:

Ba te inteleg la fel si la mine toate fetele sunt atrase de un cocalar pe nume gabi, e cel mai slab si idiot din clasa, toate fetele se indragostesc de idioti si cretini ca astia pentru ca sunt tute si chioambe suntatrase de handicapati si cretini!

| andrey910 explică (pentru FCBayernMunchen):

Pai cam asa sta treaba cu atractia. Daca ar fi unu' cu masina, bani, aranjat, inteligent si care arata bine as intelege. Dar cand le vad cu toti tiganii (si nu exagerez) mi se face scarba.

| FCBayernMunchen a răspuns:

Din muzica aie:suntem generatia nimanui!(ani de rateu)chiar se scrie rateu, m-am saturat de cocalari din ziua de azi, nu-i de mirare ca o sa vine apocalipsa!

| FCBayernMunchen a răspuns:

Ba da la cocalaru ala de Gabi din clasa i-am dat un pumn in capatina de ia tiuit o luna(eu sunt cel mai puternic din clasa)ca sa luat de mine si de un prieten, mereu ii frig una peste cap cand se ia de cineva dal pe el si pe toti idioti d..., sa mearga in hell

| andrey910 explică (pentru FCBayernMunchen):

Cati ani ai?

| WoOdS a răspuns (pentru andrey910):

Ba eu cred ca tu te oftici k baieti aia au parte de fete frumose si tu crapi de oftika pentru ca esti un tocilar care nu atrage cu nimic o fata ajea k daca vreis a atragi fete intra ma intr-un anturaj bun si de acolo toate o sa se schimbe

| WoOdS a răspuns (pentru andrey910):

Ba eu cred ca tu te oftici k baieti aia au parte de fete frumose si tu crapi de oftika pentru ca esti un tocilar care nu atrage cu nimic o fata ajea k daca vreis a atragi fete intra ma intr-un anturaj bun si de acolo toate o sa se schimbe

| WoOdS a răspuns (pentru andrey910):

Ba eu cred ca tu te oftici k baieti aia au parte de fete frumose si tu crapi de oftika pentru k esti un tocilar care nu atrage cu nimic o fata ajea k daca vreis a atragi fete intra ma intr-un anturaj bun si de acolo toate o sa se schimbe

| andrey910 explică (pentru WoOdS):

E na? Nu sunt un tocilar si nu am nevoie de un anturaj din acel fel pentru ca toti indivizii aia o sa fie vai de capul lor cand o sa termine liceul. Nu am de ce sa ma oftic pe niste tigani borati, am un anturaj destul de bun. Si invata dracu sa scrii.

| FCBayernMunchen a răspuns:

(cu intrebarea asta ai atras multi vizitatori, vezi cati dau adaugare prieten, paa la prieteni si accepta daca vrei)

| Vitaminaaaaa a răspuns:

Fii tuu insuti nu te schimba sa te placa o fata ca fata daca te place te place cum oi fii nu conteaza si uh poartate frumos cu ele nu ca ei vb frumos iale cu vrajeala scoatele la un suc in oras sau scoatele la o plimbare daca vrei si va fi totul ok Baftaaaa funditaaa

| andrey910 explică (pentru Vitaminaaaaa):

Haha...nu imi iese nimic in felul asta, toti tampitii aia au parte de cele mai frumoase fete si nu inteleg de ce? cu ce sunt ei mai buni...ca arata ca cei mai amarati oameni.

| Cris_Crystyna_1992 a răspuns (pentru andrey910):

Pai buna,in primul rand tongue,,deci fete din ziua de azi,,au probleme cu capul rau de tot,,, le plac,, baietii rai,,... ca sa : 1 fie si ele cunoscute (lumea o sa zica, uite'o si pasta care a fost cu ala,,, 2 fetele din ziua de azi sunt proaste(adica au alta gandire, la ani lor ) si 3 vb ta,, pitipoancele tonguetonguetongue:tonguetongueP,,, se cred si ele importante tongue...winking pupici tongue sper ca ai inteles tongue

| andrey910 explică (pentru Cris_Crystyna_1992):

Din asta am inteles ca trebuie sa ma comport ca ei...La 1 as completa (lumea o sa zica, uite-o si pe curva asta care a fost cu ala) Multumesc!

| Cris_Crystyna_1992 a răspuns (pentru andrey910):

Pai nu trebuie sa te comporti ca ei,,,,, de exemplu mie nu imi place genu ala de baieti tonguetongue,,,,,,,,pentru mine baieti calmi,simpatici si care stiu sa vorbeasca frumos cu o fata, sa te faca sa te simti bine langa ei,,,,,,,,,,,, nu sa fiu tratata ca o carpa sa stea cu mine 2 saptamani si pe urma sa ma lase pentru alta

| andrey910 explică (pentru Cris_Crystyna_1992):

Ba da.crede-ma ca e al naibii de greu sa gasesti o fata care sa arate bine si sa fie si cuminte.

| Vitaminaaaaa a răspuns (pentru andrey910):

1) Sunt PROASTE 2)Bagata in seama cu ele arata-le ca esti un baiat finutz si stii sa tii la ea 3) fii tu insutii ca o sa-ti gasesti tu pe cinevawinking sunt 3123141211 de fete pe pamantwinking comportate frumos cu ele sa nu fii badaran cu ele dar daca se ia cineva de uh arata si uh ca nu esti un papalapte si ca esti tarewinking iale aparareastraight face Fundabig grin

| Hatelies a răspuns (pentru andrey910):

Poate ca e greu dar nu imposibil. Adica poate la prima vedere nu ti se pare regina frumusetii dar odata ce ajungi sa o cunosti si mai ales ajungi sa ii cunosti sufletul si iti dai seama ca e chiar o fata ca lumea care merita o sa ajungi sa tii mult la ea si atunci o sa ti se para cea mai frumoasa. Ca asa e cam greu sa mergi si sa te uiti dupa fete frumoase si iti dai seama ca nu sunt de treaba de loc..cu.ve. Si nu e adevarat ca daca ramanem prieteni adica pa. Daca nu vroia deloc sa socializeze cu tine iti spunea nu din prima dar totusi vrea sa ramaneti prieteni poate ca nu a vrut o relatie fiindca nu stia destule despre tine si fiind prieteni aflati lucruri unul despre celalalt si asa va dati seama daca merita sa fiti impreuna. Asta e parerea mea.

| Koshkin a răspuns (pentru andrey910):

Daca tu cauti cur si sani, cur si sani gasesti. Cre'ca nu vrei sa gasesti si inteligenta. Simplu, nu?