| antoniaidk a întrebat:

De ce a stat un baiat 9luni după mine când am avut 2relatii și acum când chiar îmi place de el și am zis ca dacă a stat atat poate chiar merita nu se mai comporta el la fel de frumos?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-a saturat de tine. Stiu ca voua fetelor va place sa stea baietii in limba dupa voi.
Acum iti place de el pentru ca esti libera de contract. Daca erai intr-o relatie, nu iti aduceai aminte de el.
Prost ar fi macar sa te salute pe strada.

| Violleta2022 a răspuns:

S-a convins ca nu meriti si nu mai este interesat.

| Hammurabi a răspuns:

Probabil în 9 luni a apucat să te cunoască și fără să fie cu tine.
Și și-a dat seama că nu merită

| 1997onur a răspuns:

Doar el știe cu Adevărată de ce nimeni altcineva nu poate ști adevărul în afară de el cu Adevărat.

| Danny28 a răspuns:

Îți place de el după ce ceilalți și-au bătut joc de tine? Foarte bine îți face băiatul ăsta. Vreți totul pe tavă și nu oferiți nimic.

| Kiran a răspuns:

Poate erai perfecta cat timp il refuzai. dar acum cand vede acceptarea ta. nu stie ce sa faca.