| Anomim2025 a întrebat:

De ce am erecție mereu când vorbesc cu o fată? E deja enervant. Menționez că am 18 ani.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca asa este normal sa i se intample unui tanar viril/potent in momentul in care se afla in preajma unei fete dragute sau..."promitatoare". happy

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti presedintele u.s-a e ceva normal, vezi sa nu stie clinton despre asta iar spune ca esti misogin, porc

| Emilian65 a răspuns:

Ce ti se intampla tie, este un fenomen normal pentru orice baiat de varsta ta. Deci, nu te speria.