| Arakiss a întrebat:

De ce am ghinion in dragoste? De ce nu se indragosteste nici o fata de mine orice as face?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa vedem? esti urat, de nota 5 si vrei o iubita de nota 8, deci oare de ce nu functioneaza? pentru ca aia de ce oare sa stea cu tine? pe bune de ce? ce ai de oferit? din ce am observat eu genul asta de baieti sunt buni de chemat la inmormantare plictisitori, timizi, pampalai, frustrati, complexati, virgini care cauta sex cu disperare, eu nu te judec, eu iti ofer solutii prin critica analitica, vezi de o fata ca tine, nu virtual si integreazate intr-un grup social

| Andreeush a răspuns:

Dacă ai gandirea asta negativă că nu se va uita nici o fată la tine o să fie greu să găsești pe cineva.

| Hammurabi a răspuns:

Pentru că fetele nu se îndrăgostesc de "ce ai face" sau de ce vrei tu să pari sau să le arăți.
Se îndrăgostesc doar de tine, de cine ești, de felul tău de a fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce crezi ca ai avea nevoie de dragostea uneia?

| gogu220 a răspuns:

Pentru că femeile sunt precum umbra. Când fugi după ele, fug de tine iar când fugi de ele vin după tine.