| xxxxanonim a întrebat:

De ce am un testicul mai jos decat celalalt, e destul de lasat cel stang si nu imi place asta? Sfaturi, ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Satisfaction a răspuns:

Multumeste-i creatorului pentru asta! A fost destul de ingaduitor cu voi, barbatii, incat a pus unul mai jos de cat celalat sa nu va loviti singuri in merswinking

| cuntchaser a răspuns (pentru Satisfaction):

Am incercat sa multumesc, dar nu prea am cui...

| epurasu a răspuns:

Nu-ti fa probleme asa este la toti!

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-l asa cum l-a asezat mama natura. Cu timpul va reveni la normal.

| Rozzovela a răspuns:

La pubertate e asa- ca sinii fetelor care se egaleaza aproximativ in jurul varstei se 16 ani

| kreatorNO a răspuns:

Da-i palme, nu ai ce facilaughing

| Duma_Mihnea_1993 a răspuns:

Am avut aceiasi problema.Iti recoamnd sa te duti ca un medic pediatru si daca chair ai ce am avut si eu, te va opera la paroscopica sa ti-l impinga. Din ce am auzit daca nu tratezi aceasta problema poti face cancer, dar nu stiu sigur