| anonim_4396 a întrebat:

De ce anumite persoane atunci când se îndrăgostesc încep să se comporte copilărește în prezența/față de persoana de care le place?

Răspuns Câştigător
| andreeasabrina12 a răspuns:

Se simt bine cu aceea persoana si se simt inocente de aceea le arata adevarata fata a lor, mereu a asa oricat de înaintați in varsta ar fi persoanele anumite

4 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Nu toate persoanele fac asta, ci acelea care sunt mai copilatoase, dar de regula se intampla asta fiindca vor sa atraga atentia si nu si dau seama pe moment ca poate exagereaza cu ceva. Dar pot fi simpatice adica nu e ceva rau daca nu exagereaza prea mult.

| OmBanal33 a răspuns:

Este o intrebare foarte buna, si eu ma intreb asta, tot vad fete tot mai copilaroase pe strada...

| Raspundebine1 a răspuns:

Am avut o iubita care era femeie si ea nu se comporta deloc copilareste cu mine, cred ca nu ma iubea, ca oricum ii placeau femeile

| sen0rita a răspuns:

Depinde mult de persoana. eu cred ca cel mai probabil se simte confortabil cu aceea persoana si nu simte nevoia sa ascunda ceva