| Stellian a întrebat:

De ce ar purta o femeie tânără frecvent pachete de șervețele umede la ea în mașină? Care credeți că ar fi principalele motive pentru care o femeie de 27 de ani ar avea mereu la ea în mașină câte un pachet imens cu șervețele umede?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Deci eu ma uit la intrebarea asta si ma gandesc daca tu chiar vorbesti serios sau iti bati joc. Ba, am vazut intrebari proaste, da asta intrece limitele normale. SUNT SERVETELE UMEDE, poti sa le tii sa te "SPELI PE MAINI", sa cureti ceva murdar, sa te cureti dupa ce mananci, puii mei, 300 de scopuri obisnuite. Cum sa pui asemenea intrebare?

| mihai69 a răspuns:

Ca să șteargă bordul mașinii de jeg și praf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să îşi şteargă nasul, pentru demachere, nu neapărat la ceea ce te gândeşti tu.

| Quassaar a răspuns:

Întotdeauna am pe bord un pachet de șervețele umede și unul de șervețele uscate. Este absolut normal, tot timpul mă folosesc de ele.și sunt bărbat. Ce întrebare este asta?

Răspuns utilizator avertizat
| Mrlove2017 a răspuns:

Pentru demachiat, pentru igiena, pentru o grămadă de chestii, nu neaparat la ce te gandesti tu

| Bastanul2018 a răspuns:

Posibil pentru igiena personala. nu neaparat pentru prostii