| Mariii04 a întrebat:

De ce atunci cand ne sarutam simt ceva tare in pantalonii lui, insa nu mereu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este excitat.laughing se simte bine cu tine si de asta. Acum ca nu mereu nu e pentru ca nu ii place sa va sarutati atunci. Pur si simplu nu e asa excitat ca in momentele in care simti ceva tarelaughing. Na sper ca te-am ajutat cu ceva. Pupici!

3 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Cateodata se excita, cateodata se excita putin sau deloc.
Greu era.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Nu putem sa iti zicem pentru ca mami si tati tau s-ar supara pe noi ca iti spunem prostiuare.

| Mariii04 explică (pentru Camuflaj2017x):

Nu se supara nimenilaughingoricum, multumesc