| Puneo a întrebat:

De ce atunci când te desparți de o fată sau îi dai friend zone ea se va da la un prieten de al tău sau va pretinde că are un iubit și va încerca să îți transmită astra prin toate căile posibile chiar daca îi spui că nu te interesează. (nu generalizez)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate pentru ca ai dat peste o proasta... ca-n rest, o fata normala si inteligenta, nu ar face asta.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De ofticata.

| Maria209 a răspuns:

Noi fetele singure nu ştim de ce facem aşa şi ce vrem, înţelegi?

| Puneo explică (pentru Maria209):

Nu prea înțeleg, dar stiu e o amestecătură de sentimente, și se întâmplă de foarte multe ori dar mai rău e că unele scriu non-stop până când le răspund și le întreb :"Dacă ai iubit de ce nu ii scru lui"și ele zic că "El e ocupat" sau ceva asemănător și când răspund înapoi e ceva de genul "Păi da-mi Facebookul lui sau numărul lui de telefon să vorbesc cu el și să îl întreb că dacă e ocupat tot timpul și nu are timp de relație că așa nu se poate" și ea îmi spune că el nu are număr de telefon și nici o rețea de socializare (de pe ce își scriu?). Le explici ce e enervant dar nu te lasă și își mai pun și prietenele să îmi scrie că ea e intr-o relație cu "iubitul" ei când nu mă interesează absolut deloc.

| Realli a răspuns (pentru Puneo):

Boss,mintea femeii, este ca un infinit, dacă înțelegi! Deci niciodată nu o să înțelegi nimic!?