| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii buni nu au parte de fete frumoase?

12 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Buni ca buni,depinde in ce sens.
Unii nu au deloc,ei ce sa mai zica.
Baieti buni sunt cam fatalai din ce am vazut si au o atituinde care le indepardeaza pe fete.
Nici nu sunt selectivi,se multumesc cu putin.
Acum mai e si aspectu fizic, probabil vor fi cativa ipocriti pe aici care vor spune ca se uita la suflet, personalitate, caracter etc...
Si raspunsul lu Emptybook e destul de adevarat, probabil sa vor simti multi...

| Andreica_Bogdan_2000 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Ce inseamna pentru tine fatalau?

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Andreica_Bogdan_2000):

E la dispozitia femei mereu si joaca dupa cum i canta ea.
La inceput de relatie multe femei incearca sa schimbe barbatii.
Trist e ca reusesc...
Evident, caractere slabe, restul e cancan.

| RAY a răspuns:

Nu e adevarat asa ceva, totul depinde de atractia ta fizica, sunt si barbati buni si atragatori

| minrest a răspuns:

Nu au parte de fete deloc vrei sa zici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu. Sunt prea prosti.

| Andreica_Bogdan_2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce inseamna pentru tine prost?

| anonim_4396 explică (pentru Andreica_Bogdan_2000):

Prostii de genul ridica fata in slavi, o pun undeva sus pe piedistal si nu stiu sa se comporte normal. Mereu sunt preocupati cu ce vor spune, cum sa se comporte, ce sa faca sa para mai interesati in loc sa se bucure de conversatie. Mereu ea sa fie acolo sus. Si asta e doar inceputul la ce voiam sa spun.

| Andreica_Bogdan_2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vroiai sa mai spui?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ai bmw.

| Andreica_Bogdan_2000 a răspuns:

Mai vreau sa stiu, ce vor fetele de la un baiat? Ce abilitati trebuie sa aiba un baiat ca sa impresioneze o fata?

| Scufitarosie22 a răspuns:

Sunt prea buni si cauta prea mult, vad numai partea negativa la o fete...