| mypasionareyou a întrebat:

De ce baietii din ziua de azi sunt obsedati de sez? cred fetele asa slabe? recent prietena de crae v-am mai spus mi-a comentat ca a intrat iar intr-o relatie si acel individ ( fiindca alt nume nu merita) i-a propus sa vina al el acasa sa urmareasca un film. cum se poate impertinenta asta? fetelor ati fi de acord cu asta?straight faceeu una nu m-as duce stiind nebunia din zilele noastre. si baieti... voi in cazul asta: daca fata vi s-ar oferi pe tava ati mai putea rezista? funditahappy

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Auzi ia taci! esti invidioasa ca nu teo invitat si pe tine la film la el phbbbbt

| deeea28 a răspuns:

Eu cred ca depinde de fiecare si e alegerea fiecaruia si cum se zice, "cum iti asterni asa dormi", dar nu e ceva neaparat gresit. Poate cea care alege sa se duca la baiat acasa va fi multumita ca poate asta cauta si se va simti bine, iar baiatul care invita, nu-i va parea rau in nici un caz. Si crede-ma ca nici unui baiat nu-i va parea rau ca i se ofera o fata pe tava, doar ca majoritatea nu vor avea o relatie serioasa cu respectiva. Intradevar, majoritatea se axeaza prea mult pe sex acum, cand sunt si alte chestii frumoase de urmarit la oameni, dar nu esti obligata sa accepti si nici nu trebuie sa fii suparata. Fiecare cu alegerile lui. Tu alegi ce vrei si ce consideri ca-ti face mai bine. Succes.

| SociallyDepressed a răspuns:

Buna.Nu toti baietii sunt obsedati de sex.Nu ar fi asa obsedati daca fetele nu s-ar lasa asa usor.Nu cred ca un baiat ar rezista daca o fata i s-ar "oferi pe tava" exceptie fiind cazul in care are control si isi poate stapani hormonii.

| engerAshU a răspuns:

Da, eu 1 as mai putea rezista laughing

In principiu, daca fata ti se ofera si ajungi prea usor de ea, baiatul nu are aceiasi satisfactie pe care ar aveao daca ar ajunge la fata prin "munca" si foarte greu.

Si ideea cu mersul la baiat acasa sa se uite la un film. depinde cat de disperat este baiatul, insa, mai sunt si baieti normali, care chiar ar viziona un film impreuna cu aleasa lor si ar incerca sa o faca sa se simta extraordinar. dar... ce'i drept, mai rar asa specimene si, de obicei foarte greu se descopere, dar fiind faptul ca acestia de obicei sunt mai timizi si luati peste picior.

| engerAshU a răspuns:

[Chesster "Fundita"], uite altu' obsedat dupa fundite. rolling on the floorlaughing
Bravo voua, va aduce satisfactie mare daca sunteti mai "mari" in puncte sau tampenii. laughing

| WayToManySuckers a răspuns:

Nu generaliza, fiecare cu norocul lui.
Daca s-a dus de buna voie, ce au facut in continuare nu te priveste.

| mypasionareyou explică:

Sex. scuzatihappy

| CrazyTeenager a răspuns:

Si ce-i asa rau in a face sex? De ce ne faceti sa parem niste goriloi obsedati sexual ce nu stiu decat sex? Tu personal ai ceva cu sexul? In fond doar tu nu esti o fiinta divina si intelectuala ce se bucura de sentimente, iubire, iar manifestarea iubirii prin sex este o chestie dezgustatoare pentru tine.
Sa fim seriosi fetelor le place sexul la fel de mult ca si baietilor, ca baietii sunt cei care propun e si normal doar de aia am un penis in chiloti ca sa il folosesc.
Si apropo de ce sa "rezist"? Adica ce? Daca fac sex cu o fata si ne protejam, ne bucuram amandoi, care e problema?
Si tu tipule de mai sus, pai frate si daca ma uit la un film si pe urma facem sex, cum crezi ca o fac sa se simta, daca nu extraordinar sau tu cand faci sex te simti dezgustat de propria persoana a? Sexul e un lucru bun, evident sunt alte lucruri care conteaza intr-o relatie, nu doar sexul, dar prea criticati relatiile sexuale frate.

| MiculUsar a răspuns:

Unde e impertinenta!? Ca a invitato sa urmareasca un film laughing WTF.

| Chesster a răspuns:

Buna. Sunt băiat, și as dori sa-ți spun câteva lucruri. Băieții au ceva în corpul lor numit hormon masculin care atunci când vine vorba de "sex" se activează, și este practic ca alcoolul, pune stăpânire pe creier. Cum sa spun mai pe scurt? Un băiat cu control ar rezista [dacă ar vrea] la o fata "ca s-ar oferi pe tava". Sper ca înțelegi, recunosc, mai sunt și uni băieți obsedați de sex, dar crede-ma, nu toți suntem asa. :* [Fundița?]