| george51015 a întrebat:

De ce băieții obezi au sâni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza grasimii care se depune pe sani si pe cuc, ca au si cucul foarte mic, tot din cauza grasimii.

| lpavel a răspuns:

Acei sani de fapt e grasime care se aduna mai usor acolo pentru ca acea parte din corp nu face deloc miscare sau orice efort fizic iar grasimea se lasa in jos ca sanii laughing

| Donsavas a răspuns:

Se numeste ginecomastie si sunt chiar sani. Apare la transexuali sau la oamenii dereglati hormonal.