| Marina_Daniela_1992 a întrebat:

De ce băieții preferă fete pițipoance cu botox? Ce e frumos la ele? rolling on the floor De ce nu preferați fete frumoase, naturale?

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dintr-un motiv foarte simplu: ca sunt disponibile si dispuse la orice, in orice minut si locatie.
Cele frumoase, naturale si destepte sunt greu de cucerit si abordat, iar un tanar care iese la agatat, nu cauta o fata cu care sa se insoare, ci una cu care sa aiba sex, ca sa se distreze intai.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este cazul nici sa presupui si de asemenea nici sa generalizezi ca aspectul grotesc, uneor chiar oribil al buzelor umflate cu botox ar fi pe placul a prea multi barbati. laughing Bineinteles ca nu poate fi negat faptul ca sunt si dobitoci de aceeasi teapa cu pitipoancele respective, fiindca nu-i asa, nu exista padure fara uscaturi in ea. rolling on the floor

| GabiDumitrescu a răspuns:

Alea sunt preferate de tantalaii pe masura lor... traficanti de droguri, pesti, baieti de bani gata... vezi cazul traficantului ala impuscat de curand in Venezuela sau unde naiba era. Avea o pitipoanca de genul asta linga el.

| Marina_Daniela_1992 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu ma mir...sunt peste tot piti.

| Frank51 a răspuns:

Daca este aplicat corespunzator si nu se exagereaza, un make-up chiar face diferenta. Oricum nu este sanatos sa pui in fiecare zi o gramada de chimicale pe fata, si de asta va inteleg si nu sunt pretentios. Dar in unele zile, machiajul chiar va ajuta si va scoate in evidenta.

| Sofer a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui. Eu prefer pe cele naturale.

| Marina_Daniela_1992 explică (pentru Sofer):

Tu? Toți băieții preferă pițipoance.

| Sofer a răspuns (pentru Marina_Daniela_1992):

Ce sa vad la ele imboite cu buzele umflate. Prefer sa fie ceva natural cu putin macheaj si sa fie super la corp.

Răspuns utilizator avertizat
| Marina_Daniela_1992 explică (pentru nimportequi):

Sigur. Sunt piți urâte ca dracu cu botic de rață, nu sunt frustrata draga. E realist ceea ce am spus. Mereu piti au noroc în dragoste, cele naturale nu, neinteresant răspunsul ai. Fizicul? Când ajungi la 40-50 de ani ce fizic sa ai? Ajungi baba și îmbătrânești urât.

| alina2k18 a răspuns:

hee hee BOTOXUL E PENTRU RIDURI NU PENTRU VOLUMUL BUZELOR.
Daca nu ai habar nu mai folosi termeni pe care nu ii cunosti.
Si daca o femeie are niste ajustari facute la medicul estetician nu vad ce e de de ras.
Daca sunt facute bine si frumos fara exagerari si rezolva niste complexe/probleme estetice e minunat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fie frumos? Frumusetea... nu cred ca exista tip care sa spuna ca esti tu mai frumoasa decat tipa din poza,

http://picture-cdn.wheretoget.it/......dy-ins.jpg

Baietii prefera carcasa, cei cu mai multa materie cenusie se uita si la alte aspecte cum ar fi caracterul, daca esti mai deosebita decat cele care le numesti "pitipoancele" ca personalitate.

| badpanda a răspuns:

Se mareste suprafata de contact, chiar conteaza.

La miscarea unui corp printr-un fluid in repaus(saliva) apare o forta de frecare orientata pe aceeasi directie ca viteza corpului, dar in sens opus. Pentru viteze mici, modulul fortei de frecare este direct proportional cu modulul vitezei. In acest caz, putem scrie
F=-b x v

constanta b fiind pozitiva. Ecuatia precedenta este valabila si cand viteza este zero (corpul este in repaus): atunci forta de frecare este nula. Acest tip de frecare este numita uneori frecare viscoasa.

am fost foarte atent la orele de fizica.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Fiecare om are preferinte diferite. Nu poti baga 3 miliarde de barbati in aceeasi oala. Fiecare are alte preferinte. Pe langa asta mai exista si fete frumoase naturale care au buze mari.

| Patronu1 a răspuns:

Cine te-a mințit ca băieții prefere acest gen de "fete"? Nu zic, sunt și oameni care au gusturi de genu, gusturile nu se discuta, dar nu as da o fata care este naturala atât în comportament cât și în aparente pentru una care și când se găsește miroase a armâni. Bafta!

| Bogdan2233333 a răspuns:

Sincer prefer naturala