| puffika a întrebat:

De ce baietilor le plac fetele aranjate si impopotonate? De ce le place sa profite de fete inocente spunandu-le minciuni de genu "vai te iubesc si nu pot trai fara tine" cand de fapt vor sa zica "vreau sa facem sex". De ce se vorbeste tot timpul despre sex ca si cum ar fi mare branza.Eu sunt curioasa doar daca mai este cineva ca mine care sa creada ca doua persoane se pot iubi si daca exista baieti la care nu le pasa doar de >sex

Răspuns Câştigător
| Daysukki a răspuns:

Pai,baietilor le plac fetele impopotonate pentru ca : pot profita de ele, mereu vin cu decolteuri iar pentru ei sexul nu este doar o dorinta cel putin eu stiu ca baietii (fiind vb despre sex) sunt animale cand este vb despre sex.si da ei dreptate se uita dupa fatele impopotonate dar le iubesc pe alea sincere.pup:* daysh

da si mie fundoi roxy :*

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,deci,eu zic sa nu generalizam.E adevarat ca baietii vor sex,nu exista baiat care sa nu vrea,dar nu inseamna ca vor numai sex de la o fata,depinde de fiecare,de gandirea fiecaruia si de varsta,etc.
Sunt intr-adevar multi care profita de fete inocente si le da vrajeli ca sa le prosteasca,dar nu inseamna ca toti fac la fel si cu siguranta exista baieti care pot iubi cu adevarat si chiar sunt destui capabili sa iubeasca.
Asa cum sunt diferite fetele, asa sunt si baietii diferiti, fetele trebuie sa aiba grija cui ii acorda inima si increderea.Nu toti mint si isi bat joc,mai exista si persoane sincere.
Baietii vb de sex pentru ca in primul rand este o dorinta care o au,mai ales la anumite varste hormonii o iau razna,pentru ei conteaza mult sexul,dar si pentru fetele care si-au inceput viata sexuala,sexul e destul de important,desigur ca nu e mai important decat dragostea.
Acum, sincer, eu cred ca se poate ca 2 pers sa se iubeasca cu adevarat si exista baieti carora nu le pasa doar de sex, le pasa de sex, dar nu doar de sex...si eu mi-am inceput viata sexuala cu prietenul meu, dar nu si-a batut joc de mine, e cu mine de 2 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| Anet a răspuns:

Cu siguranta exista baieti carora nu la pasa doar de sex,pentru care sunt lucruri mult mai importante intr-o relatie cum ar fi iubirea de ex; baietii prefera fetele "aranjate si impopotonate", deoarece considera ca sunt mai mature si isi pot satisface cu acestea anumite nevoi sau pur si simplu li se par mai atragatoare, cel putin asa cred eutongue

| Patry a răspuns:

Scuza-ma dar prima intreabare e ca si cum ai zice :

"De ce fetelor le plac baieti aranjati si prafumati etc? "

2. Nu toti barbatii profita de ele mai sunt si altii care le iubesc cu adevaratwinking

3.Vor sex pentru ca sunt niste profitori sau pentru ca isi doresc eu familie cu multi copii si fericita happy

| leoaica_1036 a răspuns:

Le plac femeile aranjate, elegante si pe tocuri pentru ca asa arata o femeie cel mai bine, asa e feminina...plus ca o fac si pentru mandria lor de a se afisa in fata lumii cu o femeie frumoasa.Nu sunt la fel si femeile? Nu-si doresc si ele un barbat frumos?
Revenind la ce ai intrebat in legatura cu minciunile. asta e societatea in care traim.barbatii nu mai au respect fata de femei.Si stii de ce? Tot din cauza femeii. Pentru ca din ce in ce mai des femeia nu mai are orgoliu si demnitate sa puna piciorul in prag si sa nu se lase jicnita sau amagita de vorbe.
Sunt si baieti carora nu le pasa doar de sex.Cauta si vei gasi.

| babyblue a răspuns:

Asa sunt toti baietii din ziua de azi. Nu le pasa ca ating niste fiinte artificiale care nu pot trai fara fond de ten, atat timp cat e dispusa sa faca ce spune el...:-J. Tot timpu' ma intreb daca mai exista un baiat care sa aiba sentimenterolling eyes. Majoritate se uita la fizic, nicidecum la interior.

| puffika explică:

Prima intrebare este pusa destul de bine...

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Si eu sunt in situatia aceasta. Baieti isi bat joc de fete crede-ma. Si eu sunt in aceeasi situatie.Baieti imi fac ca ochiu si alti imi spun ca sunt frumoasa dar nici unul nu imi spune daca vreau sa fim impreuna. Totul e o minciuna happy

| Andreea_2633 a răspuns:

Da asa sunt toti baieti (ma rog nu chiar toti) dar prietenul meu m-a lasat balta deci m-a parasit pentru ce si de ce nu stiusmug dar unii baieti nu stiu decat sa profite de fete alti iubesc da asta'i viata niciodata nu i cum ti-o doresti Eu zic sa fii cat mai naturala acum la vrs-ta asta si mai tarziu folosesti farduri creme tusuri etc Pentru ca daca ele folosesc acum creme de fata mai tarziu au de suferit Stiu propria experienta da asta ee fii cat mai naturala Pwp
funda vreau`