| CristinaIoana8888 a întrebat:

De ce băieților le place sa muște? Vreau răspunsuri serioase, va rog.

Răspuns Câştigător
| oz_1736 a răspuns:

Iti spun eu de ce. Când iei un copil mic in brate, de ce iti vine sa-l muști? Exact! Din acelasi motiv. E un reflex primordial

25 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cati te-au muscat de ai ajuns la concluzia asta?

| RAY a răspuns:

De foame probabil

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca nu i-ai lovit inca peste bot!
Ia incearca sa le tragi una peste ochi, sa vezi cum te evita si in veci nu te vor musca.
Din pacate, unii sunt prost crescuti, alti nu au pic de creier, dar o palma peste gura sau ochi, ii cuminteste instantaneu.

| Hammurabi a răspuns (pentru Violleta2022):

Hei, probabil întreabă de ce bărbaților le place să muște în timpul unei partide de sex.
Nu pe stradă. laughing

| HadesSs a răspuns (pentru Violleta2022):

Pe tine te-a muscat cineva pe strada? laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru HadesSs):

De ce, ti-a ramas tocul meu in gat? laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hammurabi):

Cred ca vezi ceea ce nu am scris.
Nicaieri in mesajul meu nu-i scris ceva despre muscat pe strada!

| HadesSs a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu arunci tu atat de repede, pe cat de repede pot eu sa fug laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru HadesSs):

Ori si tu ai vedenii ca si Hammurabi?
Unde naiba vedeti voi ca s-a scris de muscat pe strada?

| Violleta2022 a răspuns (pentru HadesSs):

Nu era vorba de aruncat, ci de reflexe bune laughing
Cum te apleci sa musti... cum iti bag in toc in gat!

| HadesSs a răspuns (pentru Violleta2022):

Avand in vedere categoria unde e postata intrebarea, cred ca raspunsul tau e irelevant laughing

| HadesSs a răspuns (pentru Violleta2022):

Vad ca ai si preferinte de unde sa musc laughing vrei sa ma aplec

| Violleta2022 a răspuns (pentru HadesSs):

Incearca... dar te previn ca-s iute la reflexe si s-ar putea sa-ti fac vreun ochi maro!

| Hammurabi a răspuns (pentru Violleta2022):

Păi cui să-i dai peste bot?
Iubitului tău dacă te prinde cu dinții de o ureche în timp ce faceți sex?
"pe stradă" în sensul că nu nu vine la tine un străin să te muște aiurea.
Decât poate dacă e turbat. laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hammurabi):

Daca citeai intrebarea userului, ai fii vazut ca s-a referit la modul general, la toti baietii, nu la iubitul ei.
Cam asa este intrebarea: "De ce băieților le place sa muște?"
Evident ca nu esti acasa in intimitate cu totii baietii, care vor sa te muste...
Deci, pentru a doua oara, ai dat-o-n bara! laughing
Vazut aiurea, raspuns aiurea!

| Hammurabi a răspuns (pentru Violleta2022):

Păi pe tine te-a mușcat vreodată altcineva în afară de iubitul/prietenul/soțul tău? laughing))))
Da, s-a referit la modul general, la toți băieții care le mușcă pe iubitele/prietenele lor.
Ce naiba frate, cum să vină un străin să te muște? laughing)))))
Ți s-a întâmplat ție?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hammurabi):

Da, exact asta am explicat mai sus.
Cativa colegi de clasa, prin generala, care aveau apucaturi de caini turbati, in joaca, muscau fetele, de cot in general, sau de picior.
Evident ca le-am tras-o peste ochi si s-au potolit imediat.
De aceea o invat si pe fata asta, sa le dea la ochi, nas, gura...ca-i potoleste instantaneu.

| Hammurabi a răspuns (pentru Violleta2022):

Ok. Interpretează cum vrei tu.
Dar e la categoria Dragoste și Sex.
laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Hammurabi):

Copii pun intrebari si de teme scolare, la categoria "dragoste si sex " si totusi sunt legate de matematica, fizica sau cine stie ce probleme auto.
Logica lor este, ca aici suntem mai multi care raspundem.
Dar tu ce vina ai, sa nu intelegi ce citesti?

| Emilian65 a răspuns:

De placere. In semn ca isi iubeste prietena si vrea sa o excite pentru o partida de sex.

| Plato a răspuns:

Suarez e o exceptie...

| Plato a răspuns:

Pai s-ar ineca daca ar incerca sa inghita un sandvis întreg, fara sa muste.

| HadesSs a răspuns:

Ca ii excita happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi Marcheaza teritoriul.

| UnholySaint a răspuns:

Lol,eu nu musc pe nimeni, sunt mai cuminte de felul meu laughing.