| Teooooop a întrebat:

De ce baietilor (pana in 17 ani) le plac fetele cu fund mare si sani? Oricum nu apuca sa facă mai mult cu ele(știți la ce mă refer)

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dorinta sexuala este ceva involuntar

| Violleta2022 a răspuns:

Doar taranilor le plac cele cu fundul si sanii mari, orasenilor le plac fetele delicate, fara fund si sani micuti si feciorelnici.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza carui act sau studiu ''statistic'' ai obtinut informatiile pe care ai ajuns sa le prezinti in urmatoarea afirmatie : "" De ce baietilor (pana in 17 ani) le plac fetele cu cur mare si tate? "". Multi au afirmat contrariul. Oare unde se afla... adevarul? thinking

| Endoryus a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Baba ofticata detine adevarul. Alea fara fund sunt apreciate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ai şanse să obţii un anumit lucru, nu poate nici măcar să-ţi placă acel lucru? Cum vine asta? N-are niciun sens ce întrebi.

| Dragosdoar a răspuns:

Instinctul de reproducere

| Typhoo a răspuns:

Gresit, in general barbatilor le plac femeile cu fund mare si sani mari. Tine de instinctele primare de perpetuare a speciei. Fund mare = solduri late = nastere usoara. Sani mari = lapte mult = copilul nu va muri de foame.
La fel femeilro le plac barbatii musculosi = copilul va fi si el puternic si va supravietui.
Omul s-a dezvoltat intr-o fiinta culta si civilizata, a dezvoltat mediul in care traieste, sa nu mai existe aceste riscuri pentru copii, dar instinctele primare au ramas.

| thefunkytroll a răspuns:

În mare parte hormonii sunt de vina si nu ii pot stapanilaughing Nu spun ca nu trebuie sa faci asta, si eu sunt genul care sta mai mult in banca lui, dar e ok sa stai si cu fetele, ca sa-ti creezi tie insusi o idee despre cum o vei aborda pe fata pe care s-ar putea sa o gasesti