| anonim_4396 a întrebat:

De ce bărbaţii se uită la meci şi femeile se uită în oglindă?
Nu-i aşa, doamnelor, că aproape în fiecare zi vă supăraţi pentru că partenerul dumneavoastră, care pare să nu aibă altă treabă decât să privească la televizor în timpul liber, nu vă răspunde la întrebari? happy
Nu-i aşa, domnilor, că aproape zilnic sunteţi agasaţi de pălăvrăgeala "fără sens" a partenerei dumneavoastră? happy

Răspuns Câştigător
| rolfenstein a răspuns:

Pai ce vrei, au inceput europenelelaughing

12 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Pentru ca e in natura noastra, ce atatea "de ce"-uri?
nu, nu ma supar daca se uita la meci, ce nebuna isi agaseaza sau isi priveaza partenerul de o activitate care ii creeaza placere?
dar da, sunt multe nebune.
in acel timp, ar putea sa iasa in oras sau sa-si gaseasca alta ocupatie, si e valabil pentru ambele sexe.
cand e vorba de entertainment, in acele momente nu au ce cauta intrebarile si alte probleme de discutat.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Stiu eu... Eu... URASC FOTBALU. NISTE CURVE ( se rad pe picioare, is vandute si primesc bani inainte de a muncii ) masculine fug dupa minge si cand o ajung dau cu picioru in ea.As desfinta fotablu European.Prefer(ADOR) sa ma uit la un Tenis Feminin sau Voley sau INOT :X:X:X:X

| PisicaAristocrata a răspuns:

Ce daca se uita la meci, n-are voie si el atata lucru sa faca? Doar nu se uita in fiece zi, se uita poate o data, de doua ori in saptamana, mai des acum ca-i competitia aia europeana, nu stiu cum ii zice.Ar trebui sa fiu limitata sa ma supar din atata.Mai bine ii duc o bere si-o punga de seminte in loc sa comentez degeaba laughing

"palavrageala fara sens" a partenerei... te-o fi suparat cineva.

| FallenDemon a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza ca iubita mea se uita in oglinda chiar imi place si ma uit is eu cu ea si o fac sa rada un picut big grin fac sa fie totul mai romantic :X Eu nu prea ma uit la fotbal pentru ca nu ma pasioneaza happy Prefer sa stau si sa-i raspund la intrebarile iubitei mele :X Imi place mult mai mult sa petrec timpul alaturi de ea de cat sa ma uit la tv big grin

| lavynya1 a răspuns (pentru FallenDemon):

Te-as lua de iubit, sincerrolling on the floor)....prea romantic pentru secolul asta

| FallenDemon a răspuns (pentru lavynya1):

rolling on the floor) Mersi big grin Pai asta-i adevarul o iubesc foarte mult si prefer sa stau cu ea :X:X decat sa ma uit la un amarat de meci oh go on sau la tv big grin

| lavynya1 a răspuns (pentru FallenDemon):

Bravo tie! Mai rar asa barbatilaughing.

| EuBabuinEste a răspuns:

Draga mady sa stii ca nu toti barbatii se uita la meci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femeile se uita in oglinda cand nu se uita la telenovele, parerea mea...
PS. Mie nu-mi place fotbalul. Prefer sa ma uit la voley feminin, ala imi place mai mult rolling on the floor

| Vibrations a răspuns:

Pentru ca barbatii sunt observatori iar femeile sunt narcisiste

| NastyVeronia a răspuns:

Ai citit si tu Allan Pease si acum faci un plagiat de mama-mamalaughing