| anonim_4396 a întrebat:

De ce ca baiat timid si neatractiv, plictisitor si negativ nu ai nici o sansa sa ai iubita?

22 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca o fata - neatractiva, plictisitoare si negativa -este mult prea timida sa faca ea primul pas!
Asa ca macar timiditatea las-o deoparte!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pentru ca e plictisitor, fetelor le plac bad boys

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu am 29 de ani și sunt virgin.

Sunt exact ca tine.

Timid, mic de statură, am față de copil.

Efectiv nici-o fată nu m-a băgat în seamă vreodată.

| RAY a răspuns:

De ce sa stea o fata cu tine?

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca te complaci in situatia in care esti si nu vrei sa te schimbi in "mai bine", ca sa ai sanse la fete si la un viitor fericit.

| mihai69 a răspuns:

Răspunsul e în întrebare.

| J0B0MAT a răspuns:

Păi tot astfel și fetele timide, neatractive, plictisitoare și negative nu au șansă la iubiți. Trebuie să fie egalitate.

| Emma30555 a răspuns:

Ai enumerat niște trăsături care resping. Asa e natura umana. Dar ai si calitati, ești tranșant, direct și cumva faptul ca ești dur cu tine în loc sa te lauzi e un semn bun. Poate timiditatea e devina, e greu de comunicat cu o persoana timida, o fata nici nu poate ști dacă o placi, poate crede ca nu ești interesat dacă tu nu inițiezi nimic, e complicat sa aștepți sa se dea ea la tine, sa încerce sa te descoasa. Încearcă sa prinzi curaj, nu ai ce pierde

| VoidEternal a răspuns:

Răspunsul e în întrebare.

Pentru că ești timid, neatractiv, plictisitor și negativ.

Și pe deasupra leneș pentru că poți lucra la toate însușirile pe care le-ai enumerat dar te complaci în situația în care ești.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsul se afla in intrebare.
Read it again.

| Aditu94 a răspuns:

Simplu,, pentru ca nu este tmpul tau, nu te speria, nu itii pierde increderea, fii optimist si mai cauta, vorba aceea, ce e al tau e pus deoparte..si ca sa o gasesti, trebuie sa o cauti..asa ca e ca-n vorba acea" acul in carul cu fan". succes

| Silwian a răspuns:

Pai tie ti ar placea sa ai o asa iubita?laughing)

| Ka0ru a răspuns:

Tu ai vrea sa stai cu o persoana ca tine?

| Cehoslovacia a răspuns:

Frumusetea cam intrece orice defect in cele mai multe dintre cauri, daca esti frumos cu siguranta o sa te accepte si cu defectele alea, daca te stii urat atunci trebuie sa lucrezi la ceea ce poti schimba.

| Darky000 a răspuns:

Pai nu mai fii asa, simplu

| StefanIlAreMare a răspuns:

Pentru că ești timid, neatractiv, plictisitor și negativ.

| MilmolfayCuTaitei a răspuns:

Ca esti cum esti

| MichailOfilescu a răspuns:

Ti-ai raspuns singur printule.

| Kranci123 a răspuns:

Pai ai toate defectele, le-ai enumerat singur, cum sa fie altfel?

| stefan339 a răspuns:

Cristi hope?

| Ratonul01 a răspuns:

Tocmai ce ti ai raspuns la intrebare

| limbidulcisivioi a răspuns:

Pentru ca esti timid, neatractiv, plictisitor si negativ.