| SebastianMarin a întrebat:

De ce cand ma masturbez ejaculez urina chiar daca am fost inainte la baie si am urinat? Am 13 ani.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 13 ani ce vrei sa-ti iasa? Urina.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se produce acest fenomen in momentul atingerii excitatiei maxime deoarece la varsta ta organele tale de reproducere existente in organismul tau inca nu au ajunsla maturitate si din acest motiv deocamdata nu produc lichidul spermatic. Va trebui sa mai astepti probabil aproximativ 1-2 ani pana cand glandele tale responsabile cu producerea spermei isi vor incepe activitatea. Multa sanatate!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru ca esti prea mic.

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, organele sexuale masculine pe care li detii nu s-au maturizat suficient pentru a produce sperma. Si in acest caz apare urina, in loc de sperma.

| Staind a răspuns:

Poate pentru ca esti atat de mic incat nu ti s-a inchegat nici sperma in tine?
Nu stiu.
Ar putea fi.