| Ioana4570 a întrebat:

De ce cand ma uit la filme XXX parca simt nevoia sa fac s×x si eu? (mentionez ca am 16 ani ). Ce pot face in legatura cu intrebarea mea?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa nu te mai uiti la filme porno.

| corbulalbrosu a răspuns:

Senzatiile resimtite, iti dau de inteles ca este cazul sa-ti cumperi niscaiva ustensile care se folosesc pentru autosatisfacearea prin masturbare. Pot fi identice sau doar asemanatoare cu cele care sunt folosite in actiunile prezentate in scenele sexuale/erotice. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Nu te mai uiți la filme xxx și nu vei mai simți nevoia de sex.

| goguPatent a răspuns:

Masturbarea e calea cea mia simpla si mai sigura ca adolescenții sa isi tina in frau hormonii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că te stimulează si pentru că la vârsta asta încep hormonii sa o ia "razna".
Păi sa iti faci un prieten serios care să te merite si pe care sa-l meriți iar apoi sa faceti si sex. Baftă!

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Copii din ziua de azi, offf ce sa le faci. Astia se f+ut ca iepurii pe unde apuca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce vrei sa faci? Sa speli vasele sau sa maturi cand te uiti la xxx?

| Pantagruel a răspuns:

Cauta un baiat care accepta sa iti faca doar oral. Win win

| armand69 a răspuns:

Pentru ca esti normala.fa exact ce vrei si nimic mai mult

| Andreand a răspuns:

Sa faci, vrei?

| grozeaandrei a răspuns:

Te duci sa faci sex

| Fakiruu a răspuns:

Avand in vedere faptul ca esti adolescenta este normal din cauza hormonilor, eu iti recomand sa faci sex cand ai un baiat serios care te merita si nu te grabeste dar cel mai si cel mai important este sa te simti
tu pregatita. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu sa ai o zi frumoasa happy

| FlsHD a răspuns:

Da follow la u868hjj si iti explica ellaughing(pe ig)