| FanaticStefan a întrebat:

De ce cand ne trezim de dimineata avem penisul sculat?

10 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Pentru ca iti vine la baielaughing

| covaci101 a răspuns:

Puţin este şi în legătură cu ce ai visat în noaptea respectivă.În plus patul moale, pijamalele moi, mai ales cand dormi şi fără chiloţei şi căldura din pat sunt factori suficienţi pentru a te excita în timp ce dormi! big grin

| cthulhu a răspuns:

Ca sa te chinui sa nimeresti toaleta cu bolta. E modul organismului de a face misto de tine.

| cocoeu a răspuns (pentru cthulhu):

Foarte tare
dar cand se intampla asa incearca in ghiuveta si nu o sa te mai chinui sa nimeresti wc

| αℓєχυтzα a răspuns:

Vrea o p**** si un cur.nu impeumutlaughing))

| RăzvannRăzviii a răspuns:

Da rolling on the floor)) Cand ma cheama natura in fiecare miercure dimineata rolling on the floor))

| cosmidin12 a răspuns:

Deoarece suntem mai relaxati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt curioasa de raspunsurile ce ti le vor da baietii:d

| happynela a răspuns:

Pentru ca trebuie sa mergi la baie sa faci pipi... apoi nu mai e sculat, deci nu are nimic de-aface cu placerea...ci pur si simplu trebuie sa faci pipi, cam asa e la fiecare barbat.

| anreyx20 a răspuns:

E ceva normal, nu ma incomodeaza, doar ca nu e placut sa te observe cineva din apropiati big grin nu zic de prietena sau cv de genu