| Isac_Ioan_1967 a întrebat:

De ce cateodata ma mananca capul penisului

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Probabil din cauza unei masturbari in exces.

8 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Vrea sa scape si el,***

| P4rAd0x a răspuns:

Imi place categoria pe care ati ales-o. happy

Aveti activitate sexuala sau ceva?

| Camuflaj2017qp a răspuns:

E de vanzare tractorul din spate?happy

| Isac_Ioan_1967 explică (pentru Camuflaj2017qp):

Inca nu peste vreo doi ani tractorul merge pornire imediata am un john deere 21 40 4x4 si-mi fac treaba cu el la cosit balotat carat baloti etc. la iarna ii pun cilindru ca sa vireze cu un deget ca acestlalt ii fa inchidere centralizata eu la m vopsit pentru ca acum un an mi s-a spart cutia de viteze si am pus aproape totul nou pe el pun ventilatoare pentru aer cald si rece si am un incarcator frontal care il pun pe tractorul acesta ii pun motor de 85 de cai si o sa-l folosesc eu john deere este facut de mine nou amsolut si ultimul surub schimbat l-am luat cu 3 446 de euro si cand l-a vazut cineva mai bogat un om mai bogat s-a oferit sa -mi de-a 55 de mii de euro si peste un an o sa mai la-s ceva din pret si o sa il dau si o sa-mi iau unul la fel nou din fabrica.
funda?

| Camuflaj2017qp a răspuns (pentru Isac_Ioan_1967):

Pai pentru 55 de mii de euro sa nu il dai? De cat muncesti tu in 2 ani de ai increderea asta ca mai scoti ceva?

| Isac_Ioan_1967 explică (pentru Camuflaj2017qp):

Normal

| RaspunsuriSerioase a răspuns:

Incearca sa iti mentii o igiena intima impecabilawinking

| stefy02 a răspuns:

Sa va scarpinati. happy