| Narfundo a întrebat:

De ce chat-urile romanesti,ex:omegle,etc, sunt pline de obsedati sexuali?

Răspuns Câştigător
| w0nderboy a răspuns:

Pentru ca doar acolo se pot refugia acea categorie de oameni plictisiti de viata, incapabili de a se integra in societatea acutala prin manifestarile lor de urangutani transpirati, Romania e o tara plina de oameni de ****, care nu au altceva mai bun de facut decat sa-si fluture formele la un web la 2lei.

Eu unul i-as transporta intr'o pestera pe toti daca as fi in masura.

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pentru ca asa sunt majoritatea romanilor + dorinta de a face glume de santier laughing)

| irina20 a răspuns:

Acolo isi dau intalnire big grin

| neutrino a răspuns:

De unde stii acest lucru?

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Fetite dulci, ca-n Bucuresti
In toata lumea nu gasesti.

| StefanMV a răspuns:

Pentru ca pe acele site-uri intra majoritatea fetelor care nu isi gasesc un prieten in realitate si sunt foarte vulnerabile. Plus acolo isi pot ascunde adevarata fata sau altfel spus pot sa se dea altcineva si nici nu poti de cele mai multe ori sa afli adevarata identitate