| SG1995 a întrebat:

De ce conteaza daca o tipa face sex cu 4 tipi intr-un an, daca un om face sex de aprox. 100 de ori pe an conform unei statistici?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pentru ca traim intr-o societatea misogina, primitiva, dogmatica, minti inchisi, daca un barbat are 50 pe an nu-i probleme dar daca o fata are 4 gata e curva

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu conteaza cu cati barbati se culca o tipa, decat daca se culca fara prezervativ si imparte boli venerice la toti cu care se culca.
Atunci conteaza, pentru ca imbolnaveste exponential, din cauza ca si cei cu care se culca ea si-i imbolnaveste, transmite boala la alte fete cu care se culca ei samd.

Cat privesc statisticile care spun ca un om face sex cam de 100 mori pe an, mi se pare a fii o cifra foarte reala, deoarece un cuplu stabil, are sex odata la 3-4 zile.

Răspuns utilizator avertizat
| CastorR a răspuns:

Pentru ca, ba, o cheie care deschide multe usi este o cheie blana, pe cand o usa care este deschisa de toate cheile, nu este o usa blana.

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

Pentru ca