| RAY a întrebat:

De ce daca spui unei fete ca ma atragi sexual esti un nestimtit pervers? sau daca vorbesti cu o fata despre sex esti un porc nesimtit? m-a intrebat una ce vrei de la mine? i-am spus sex, ce rau am facut? daca asta imi doresc in mod sincer, le plac sa fie mintite ca barbati sunt asexuali sau?

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Păi nu îți dorești asta în mod sincer.
Tu vrei iubire, înțelegere și toate căcaturile alea pe care probabil le vrem toți la un moment dat. Nu e ok să te minți așa, Ray.

| RAY explică (pentru SG1995):

Ai dreptate as vrea o fata sa ne iubim sub lumina stelelor si sa ne sarutam sub lumina lunei pline, dar acum am vorbit cu ea pe internet i-am spus ca vreau sex, eu numai vreau relații virtuale, la distanta

| RAY explică (pentru SG1995):

Sa pui fundita asta in rama

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Gata, gata.
Am scos poza cu Iisus (am facut odata o poza la mare amandoi) și am pus funda în ramă.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Amandoi ati mers pe apa sa inteleg, bine si dorinta sexuala simt dar si nevoia de iubire, sexul e ca o injectie, iubirea e un tratament complet pentru suflet sa spun asa

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Da, dar ai da oricând sexul pentru iubire.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Sexul e doar o descărcare sexuala atat, iubirea este implicarea sufleteasca a omului, as da orice daca as sti ca pot avea o iubita de care sa fiu atras fizic si ea desigur si sa ne inteleg si sa ne iubim, de multe ori si cu banii in mana ma simt trist, banii nu cumpara iubirea si sexul atat

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Din pacate nu ai cu cine, ele vor un barbat frumos, inalt cu banii multi si catelus de care sa profite apoi next si tot asa

24 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Depinde cum o spui Ray, si mai apoi depinde ce asteptari avea tipa, poate ea voia o relatie...

| RAY explică (pentru SG1995):

Fi serios nu vrea asta nu stia ce vrea, eu i-am spus ce vream atunci, nu despre asta e vorba si de ce ele se astepta sa fim asexuali?

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Nu asteapta sa fii asexual, dar nici nu poti sa ii zici direct, "fa vreau sa facem sex", iti trebuie putin tact in astfel de chestie, deoarece ar putea interpreta ca o crezi o simpla prostituata, ceea ce trebuie sa zic, nici o femeie nu isi doreste sa fie vazut ca o prostituata.

| RAY explică (pentru SG1995):

De aia sunt dezbracate ca nu se vor asa

| PIPER23 a răspuns:

Poate ea voia de la tine ce vrei tu de la altele. Iubire

| RAY explică (pentru PIPER23):

Vrea pe naiba, fetele din ziua de azi vor sa fi barbat frumos, inalt, cu multi banii si sa fi prost, vor ele pe naiba iubire vor un catelus de care sa profite, care sa il manipuleze

| PIPER23 a răspuns (pentru RAY):

Dar noi trebuie sa speram ca mai exista si altfel de fete.

| RAY explică (pentru PIPER23):

Si ele ca mai exista baieti seriosi care vor sa se implice in ceva serios, dar cred ca in fiecare dintre noi arde dorinta de a iubi si de fi iubiti, doar ca dezamagirile ne fac sa numai ne dorim asta, sa reprimam asta

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Ce te mai contrazici si tu! Ba zici ca femeile vor badboys, ba ca vor catelusi. laughing

| RAY explică (pentru Holiday):

Sa mai explica inca o data teoria mea care are la baza stiinta
femeile pe durata ciclului menstrual prefera barbati cuminti, feminizati dar la ovulatie prefera badboy, baieti rai, de asta spun ca multe vor catelusi in jurul lor, baieti care nu prezinta gene bune ori se regasesc in zona prieteniei ori ca provider

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Bati campii.

| RAY explică (pentru Holiday):

Citeste acele articole si mai vorbim, ciclul hotareste preferintele sexuale la femei

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Tu stai si citesti tot felul de teorii in loc sa "cobori in strada" si sa vezi cum e treaba practic. Probabil ca de aia si esuezi, pentru ca in loc sa te adaptezi situatiei concrete tu pleci de la idei preconcepute si incerci sa le aplici. Iar dupa cum vezi, nu prea ai succes.

| RAY explică (pentru Holiday):

Ce teorii daca studiile demonstreaza ceva

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Iti dai seama ca nu stau sa citesc alea atata timp cat ceea ce spui nu se potriveste cu realitatea experimentata personal, iar ceea ce sustii provine din genul asta de articole.

| RAY explică (pentru Holiday):

Cum arati?