| Angela_Maria_2001 a întrebat:

De ce daca spun ca sunt intr-o relatie baietii tot se dau la mine pe Facebook si nu ma lasa in pace?
Dar eu chiar sunt intr-o relatie, oare sa creada ei ca mint?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Disperati sexuali, poti pune restrictie la Facebook sa nu te caute nimeni asa scapi de flamanzi

| SilentRain a răspuns:

Nu pe mai răspunde, de ce te-ai chinuit sa le explici situația, de ce ți-ar pasă ce cred eii
Da-le block

| mastadont a răspuns:

Mulți sunt bădărani și cred că nu te înțelegi bine cu prietenul, sau speră că te vei despărți de el și îi vei alege pe ei. Mai sunt unii cărora pur și simplu nu le pasă, din păcate cunosc asemenea bărbați, dar și femei care acceptă să se întâlnească cu ei chiar dacă au relație.

| CIaudiu a răspuns:

Un cuvant: afemeiati

Răspuns utilizator avertizat
| Andresso a răspuns:

Eu daca as mai avea Facebook le-as sterge cererea de prietenie la toate alea care au ca status "in relationship with...", stiind ca si-au facut deja un "gagiu" si eu n-as avea sanse sa ma mai imprietenesc cu respectivele.

| Werrich a răspuns (pentru Andresso):

De unde stii ca nu ai avea sanse? Poate te adauga tocmai ca nu se inteleg cu actualii si spera la alte relatii.

| Andresso a răspuns (pentru Werrich):

Decat sa am una care umbla din floare-n floare... mai bine nu. In sensul asta... si ma gandesc ca daca si-a facut deja iubit, n-are rost sa mai astept sa se desparta de el sau sa ma bag in relatia lor, o las si gata, fara sa deranjez.

| Dolila a răspuns:

Arăți bine. Poate ai o relație deschisă.