| NeedHelpss a întrebat:

De ce ejaculez repede in pozitia misionarul? Adica in orice alta pozitie, pe la spate, ea sus nu am probleme,, pot sa rezist cam 10 minute continuu, in schimb in pozitia misionarului, dau de cateva ori, mai putin de 1 minut si ma termin. De ce oare?

6 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Te excita mai mult frate laughing

Funda mea? smug

| Seducatorul a răspuns:

Care-i pozitia misionarului?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anyhylator a răspuns:

Depinde de constitutia penisului tau, adica in anumite pozitii se incordeaza anumiti muschi iar in alte pozitii altii cu influente diferite asupra receptorilor de excitatie din penisul tau. Probabil ca in pozitia misionarului receptorii de excitatie sunt solicitati la maxim, iar penisul este mai relaxat. Mie mi se intampla un astfel de lucru in pozitia,, scoica''

| Urinak a răspuns:

Ce pozitie e aialaughing

| iamalaletniaiadoci a răspuns:

big grin ce fel de pozitie mai e si asta?