| IanisCrsiti a întrebat:

De ce este obligatorie sau nu, sugerata epilarea între fese cât și la băieți cat și la fete?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"De ce este obligatorie... epilarea între fese"

nu e dar dacă acolo vrei tu s-o iei, e treaba ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e normal ca atunci cand te epilezi inghinal, sa te epilezi si interfesier.

Doar nu o sa stai epilat/a doar inghinal, si cu tufisul intre fese, nu?

| Dintrebare a răspuns:

E obligatorie conform HG nr. 1412 din 13.05. 2012 privind epilarea si stabilirea modalitatilor si locurilor in care se aplica procesul de smulgere a firului de par

| Szekszinator a răspuns:

In inchisoare e obligatorie epilarea intre fese, sa aiba gardianul o treaba mai usoara.
dar daca tot am raspuns la intrebare consider ca ar trebui sa ne cunoastem mai bine. Sunt Szeksz, gardian la penitenciarul rahova