| anonim_4396 a întrebat:

De ce exista fete care spun ca nu sunt atrase de muschi? Adica eu chiar simt aceasta atractie...nu stiu cum sa ma exprim...
Adica voi vreti sa aveti iubiti blegomani? In pat ce veti face cu el? Cine va va apara?
Argumentqti please

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De aparat o sa apere, aspect/imagine va avea dar sa vezi cand iti trage una peste fata ajungi la UPU. Alea care nu-i vor stiu dc pentru ca sant prost crescuti, mai e varianta atletica tot cu muschi dar nu exagerat

| corbulalbrosu a răspuns:

Actul sexual este intretinut cu p*** daca nu ma insel. laughing Fata de ce adversar, inamic sau proxenet? ar trebui sa ia masuri de siguranta si de aparare o fata care este cuminte prin comportamentul si anturaj? thinking

| Andreeush a răspuns:

Adică după părerea ta băieții slabi, fără mușchi sunt blegomani?
Nu e corect să ai o asemenea gandire, nimeni nu e perfect.
Dacă nu mă înșel in pat nu te satisfac muschii. Sau nu am dreptate?

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca respectivele, stiu ca muschii nu o sa le ajute cu nimic altceva, pur si simplu, dau bine la ochi si cam atat.

Faptul ca ai, sa ca nu ai muschi, nu inseamna ca esti bleg.
In pat, aia e, daca are muschi, sa zicem ca ai ce pipai, dar atat.
Cat despre parte cu aparatul, asta e cea mai penibila chestie pe care ai spus-o, degeaba are iubi tau muschi, daca prefera sa-si petreaca timpul la sala in loc sa stea cu tine... Cine te apara pe tine cand e el la sala?laughing
Asta e 1 la mana.
2 la mana, daca ai muschi, nu inseamna neaparat ca ai forta sau ca esti bun la bataie.
Multi se refugiaza in sala doar pentru a scapa de complexe.

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

La ce aparat te referi? Ca nu inteleg. Citeaza-mi te rog partea cu aparatul

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

"Cine va va apara?"

| Plato a răspuns:

Femeile demne, cu stima si respect de sine, nu sunt interesate de lucruri superficiale precum aspectul, care e efemer si relativ. Doar o depravata de doi bani poate alege partenerul in functie de muschi, bani, sau alte lucruri materiale. Aceasta isi va trai viata ca obiect al respectivului.
Deci daca nu ai sixpack esti blegoman? Vedea-l-as pe ala cu sixpack sa-l bata pe Sandu Lungu, care e un "blegoman". laughing Tu iti iei iubit sau bodyguard?
Vreau sa mai mananc saptamana asta, asa ca o sa incerc sa nu ma gandesc prea mult la persoana ta, sa nu-mi fac prea rau greata.

| Emma30555 a răspuns:

Mușchi nu au legătură cu performanta în pat... Sa ai mușchi nu înseamnă că ai forța sau ești bun la bătaie. Iar apărarea aia de care zici tu tine mai mult de caracter de curaj și de înțelepciune

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de gusturile fiecăreia.Sunt fete cărora le plac tipii super bine lucrați,dar sunt şi fete cărora le plac de exemplu tipii foarte slabi, cum s-ar zice "compot de oase".Mie personal îmi place ca un băiat să fie mai înalt decât mine neapărat (nici prea înalt că eu sunt mică de statură) şi să aibă o constituție fizică normală, adică nici prea bine făcut, nici prea slab că nu îmi plac nici ăia gen Dorian Popa, dar nici ăia cu brațele mai subțiri ca mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca sunt ipocrite, intr-adevar conteazã personalitatea. Degeaba are muschi daca are o personalitate de rahat va stârni automat repulsie, e doar un tip facut, sau frumos, sau cu multi bani, nimic mai mult. Dar intre a alege unu atractiv ca si caracter, dar cu burta, sau slabanog aschie, mai putin atractiv la Corp, daca aratã bine o sa starneasca mai mult interes si o are mai multe sanse.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mușchii îți conferă doar plăcere vizuala.Si tactilă, eventual.Imbunatatesc calitatea sexului doar prin prisma asta.
"Cine va va apăra?" De cine sa ma apere?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu se stie niciodata. Dacã fuge cu coada intre picioare? Sa nu o i-a pe coaja.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu,nu se știe.
Dar nu îți alegi prietene cu mușchi in speranța ca te vor apăra, nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daa, ai vrea sa stii ca poti fii aparata. De ce ai zis prietene si nu curvethinking, imi dai niste replici subtile si cad de prost intotdeauna. Te rog sa nu mai faci asta, nu ne luptam(psihic) aici.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba da. Cel mai handicapat cedeaza
Ba

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma refeream la tine sad
Dacă vrea sa fie apărată de iubitul cu mușchi, ar trebui sa aibă aceleași pretenții si de la prietenele ei.De ce ar fi curve?
Nu aici? Dar unde? Nu ma pot abține sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puiuţ, barbaţii cu muşchii dezvoltaţi, majoritatea covârşitoare, au puţulica mică sau devin impotenţi de tineri. Ce mai faci cu ei în pat după aia?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De unde stii? Imi poti demonstra? Ce legatura este intre muschii mari si putulica?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Invers proportionala.

| OrdanKarris a răspuns:

Pot intelege atractia fata de muschi. Fac sala si apreciez interesul. Dar sa fiu foarte clar, daca esti genul care ma pune in situatii neplacute DOAR ca sa ma vezi cum "te apar", pai fata mea, te las sa te bata ala in plina strada. Auto-apararea e pentru situatii critice, nu pentru amuzamentul tau zilnic. Daca esti genul care creezi situatii critice, periculoase doar ca sa ma vezi cum ma bat pentru tine, s-ar putea sai ai surpriza sa te las cu buza umflata si sa nu ridic un deget in acel moment, daca consider ca faci misto. Eu nu ma antrenez la sala sa-ti apar tie onoarea daca tu ca femeie nu stii sa ti-o pastrezi. E una sa fi atrasa muschi, e alta sa nu ai acea finete si eleganta feminina si sa fii o badaranca ahtiata dupa violenta. Nu multumesc. In acele situatiii, te descurci singura. Tu le faci, tu le tragi. Namaste.

| Csander a răspuns:

Si daca ma duc si ii arunc o piatra in capul celui cu muschi, cine te apara dupa?
Scoate-ti capul din sosete si incepe sa gandesti.
E vorba de personalitatea fiecareia, nu poti condamna pe cineva ca plece pe unul schilod, unul gras, unul scund sau unul inalt, altfel baietii de ce stau cu tipele fara tae?

| DoctorulManhattan a răspuns:

Pe langa faptul ca fiecare persoana are preferintele ei iar unele fete poate sunt interesate mai mult de alte aspecte decat cel fizic, muschii nu inseamna neaparat ca un barbat e mai bun decat unul fara muschi. Desigur, estetic un barbat cu patratele arata mai bine decat unul fara.
Daca tu te referi la muschi uriasi atunci nu ma mir cand spui ca multe fete nu sunt atrase de ei pentru ca multi barbati/baietir care nu stiu decat sa isi incoarde pectoralii sunt cei mai slabi moral/psihic si incearca sa ascunda acest lucru dupa un zid care ii face sa para puternici si le alimenteaza peste masura increderea in sine.

| anonim_4396 explică (pentru DoctorulManhattan):

Am un coleg care dupa ce ca e super puternic mai ia si cele mai mari note din clasa. E un fel de tocilaro-bataus

| Secret5 a răspuns:

După cum observ tu umbli după ****?! Nu neapărat daca e mai grăsuț nu e bun in pat sa nu te poate apăra!?