| Delyc a întrebat:

De ce femeile aleargă după bărbați care le ignora când cei de langa ele le pun totul pe tava?

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

"A pune totul pe tava" nu este totul.

Cu unii oameni creezi ceva, cu altii altceva.

E necesar sa ai chimie si conexiune cu un om, sa ai atractia aceea si potential de a construi lucruri in comun.

De cele mai multe ori drumurile in viata se despart, fie ca ai cunoscut pe cineva cu care rezonezi mai aproape, iti alegi un alt drum in viata sau pur si simplu nu te simti implinit, ba din contra te simti lipsit de energie langa omul respectiv.

Sunt de asemenea foarte multe cazuri in care aleg sa ramana in relatii toxice, ba chiar in relatii cu violenta domestica.

Mai sunt si femei care vor doar aventuri si tot cu cei nepotriviti si toxici raman, chiar daca sa zicem intalnesc un barbat potrivit pentru ele.

Mult succes!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu generaliza, ca nu toate femeile alearga dupa barbati care le ignora, doar proastele alearga.

| alexalx1234 a răspuns:

Pentru că vor doar bani.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Pentru ca sunt idioate, si nu apreciaza barbatii buni de langa ele decat atunci cand deja este prea tarziu.Si acum referindu-ma in general, majoritatea femei si barbati isi apreciaza partenerul sau partenera de abia dupa ce au pierdut-o, si aici putem include si familia desigur.

| Tatsel a răspuns:

Sunt femei cu IQ mai mare ca barbatii, dar la inteligenta emotionala sunt ca o pisica care sare la o minge sau un caine care alearga dupa o masina.
S-au facut f. multe studii despre asta. Nimeni nu stie ce vor, chiar si studii stiintifice, RMN, si nici alea nu au dat rezultate concludente.
Pe scurt, stai cu cineva care te iubeste, nu cu cineva pe care iubesti.
Succes.

| XyloZdrack a răspuns:

Așa sunt ele, materialiste.

| AlexDulceTeSeduce17 a răspuns:

Conteaza sa ai bani, daca nu ai du-te la maica-ta. sad

(in nōmine Patris et Fīliī et Spīritūs Sānctī)

| bugurestiusername5 a răspuns:

Ca au bani si bmw e36 tunat la dani costi

| Laurentiu2345 a răspuns:

Pentru ca majoriteatea nu se uita la gesturile pe care le faci, se uita la aspect la situatia sociala si financiara.